Optimist NSKO Kalendarz imprez Zawodnicy Kluby UKS-y Galeria foto Forum Linki europti2010.pl English


Plik (pobierz)DataWydarzenieTypRozmiar
Wyniki po 4 wyscigach21.05.11Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM 2011
pdf272 kb
Zawiadomienie o regatach20.05.11II eliminacja OOM
Nieporęt
pdf85 kb
Zawiadomienie o regatach20.05.11Puchar Portu Jachtowego Nieporętpdf87 kb
cup19.05.11Łeba Cup
IV eliminacja MŚ i ME
ocx21 kb
rz18.05.11Informacje Zarządu NSKOdoc350 kb
zt18.05.11Łeba Cup
IV eliminacja MŚ i ME
doc208 kb
ptr16.05.11Puchar Trzech Ryb - Giżyckodoc105 kb
zp13.05.11Informacje Zarządu NSKOdoc57 kb
iz11.05.11Puchar Burmistrza Iławydoc87 kb
Zawiadomienie o regatach11.05.1142 Regaty o Puchar Dnia Dzieckadoc52 kb
Zawiadomienie i zaproszenie na regaty11.05.1142 Regaty o Puchar Dnia Dzieckadoc52 kb
xl10.05.11XXXX Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzdoc3349 kb
ems09.05.11Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM 2011
pdf803 kb
zpn09.05.11Puchar Nysydoc74 kb
Wyniki oficjalne09.05.11Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
pdf107 kb
Zawiadomienie o regatach07.05.11XVII Międzynarodowe Regaty Ekologicznepdf263 kb
Zawiadomienie o regatach05.05.11Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc61 kb
Zawiadomienie o regatach05.05.11Puchar Starosty Powiatu Chojnickiegodoc31 kb
Wyniki05.05.11Puchar Sławydoc81 kb
Wyniki grupy A03.05.11Puchar KS Zatokapdf190 kb
Wyniki grupy B03.05.11Puchar KS Zatokapdf123 kb
29.04.11Puchar Yacht Klub Polski Inowrocławdoc52 kb
Zawiadomienie o regatach 'Puchar Wolsztyna'27.04.11 Regaty NIVEA Błękitne Żagle „Puchar Wolsztyna”doc195 kb
Zawiadomienie o regatach27.04.11Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Krajupdf177 kb
Zawiadomienie o regatach21.04.11Puchar Sławydoc18 kb
Wyniki18.04.11Regaty Otwarcia Sezonuxls25 kb
Wyniki grupy B18.04.11Śląski Puchar Optimistadoc479 kb
Wyniki grupy A18.04.11Śląski Puchar Optimistadoc842 kb
Zawiadomienie o regatach12.04.11Puchar Prezydenta Miasta Torunia doc2373 kb
Wyniki grupy A11.04.11Puchar Otwarcia Sezonudoc30 kb
Wyniki grupy B11.04.11Puchar Otwarcia Sezonudoc41 kb
Zawiadomienie o regatach30.03.11Regaty Otwarcia Sezonudoc31 kb
Zaproszenie na regaty29.03.11Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań

III eliminacja OOM
pdf1027 kb
Bojerowy Puchar Mikołajek 2011 i Memoriał H.Aniłkowskiego 201120.03.11ICE-OPTIMIST 2011xls24 kb
zawiadomienie o regatach15.03.11Puchar Otwarcia Sezonudoc51 kb
Opłaty PZŻ 201114.03.11Informacje Zarządu NSKOpdf386 kb
Zawiadomienie o regatach: Rybnik11.03.11Śląski Puchar Optimistadoc47 kb
Zawiadomienie o regatach: Rybnik11.03.11Śląski Puchar Optimistadoc43 kb
Kalendarz 2011 11.03.11Informacje Zarządu NSKOxls95 kb
Zestawienie wykorzystania 1% podatku za 2009 rok.10.03.11Informacje Zarządu NSKOpdf796 kb
Program regat III srebreny Żagiel Ice-Optimist 2011 09.03.11ICE-OPTIMIST 2011pdf53 kb
Poprawiony regulamin07.03.11Informacje Zarządu NSKOpdf227 kb
WC/EC 2011 ICE-OPTIMIST 2011 wyniki końcowe20.02.11ICE-OPTIMIST 2011htm30 kb
Puchar Europy ICE-OPTIMIST wyniki końcowe20.02.11ICE-OPTIMIST 2011htm26 kb
Puchar Marszałka Warmińsko-Mazurskiego Ice-Optimist15.02.11ICE-OPTIMIST 2011xls48 kb
Mistrzostwa Polski Ice-Optimist 2011 wyniki końcowe08.02.11ICE-OPTIMIST 2011xls52 kb
MP ICE-OPTIMIST 2011 po 5 wyścigach06.02.11ICE-OPTIMIST 2011xls52 kb
Order Odrodzenia Polski21.01.11ICE-OPTIMIST 2011doc104 kb
Kalendarz 2011 13.1213.12.10Informacje Zarządu NSKOxls93 kb
Regulamin 201102.12.10Informacje Zarządu NSKOpdf107 kb
Wyniki oficjalne02.11.10Drużynowe Mistrzostwa NSKOpdf716 kb
Zawiadomienie o regatach19.10.10Otwarte Zespołowe Mistrzostwa Małopolskidoc366 kb
Wyniki grupy A18.10.10Puchar Rybnika
Interpuchar
rtf1541 kb
Wyniki A18.10.10Puchar Rybnika
Interpuchar
rtf1732 kb
Wyniki grupy A04.10.10XI Regaty Winogronowe Powitanie Jesienirtf3085 kb
Wyniki grupy B04.10.10XI Regaty Winogronowe Powitanie Jesienirtf3176 kb
Zawiadomienie o regatach28.09.10Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc338 kb
Program regat28.09.10Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc327 kb
Wyniki grupy A27.09.10Puchar Wójta Gminy Chełm Śląskidoc404 kb
Wyniki grupy B27.09.10Puchar Wójta Gminy Chełm Śląskidoc567 kb
Wyniki27.09.10XI Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc852 kb
Zawiadomienie o regatach22.09.10XI Regaty Winogronowe Powitanie Jesienidoc50 kb
Wyniki grupy B22.09.10XI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc98 kb
Wyniki grupy A22.09.10XI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc35 kb
Wyniki22.09.10Puchar LKS Charzykowyxls17 kb
Wyniki oficjalne (PDF)21.09.10Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja MŚ i ME 2011
pdf756 kb
Zawiadomienie o regatach20.09.10Puchar Rybnika
Interpuchar
doc500 kb
Wyniki20.09.10Nauticus Cupdoc865 kb
Wyniki grupy złotej20.09.10Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja MŚ i ME 2011
mht88 kb
Wyniki grupy srebrnej20.09.10Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja MŚ i ME 2011
mht88 kb
Wyniki grupy brązowej20.09.10Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja MŚ i ME 2011
mht88 kb
Zawiadomienie o regatach: Grudziądz15.09.10XI Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc3844 kb
zawiadomienie o regatach12.09.10Puchar Wójta Gminy Chełm Śląskidoc161 kb
Puchar Opti wyniki oficjalne gr UKS12.09.10Puchar Optirtf1694 kb
Puchar Opti wyniki oficjalne gr B12.09.10Puchar Optirtf1843 kb
Zawiadomienie o regatach08.09.10XI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc192 kb
Program regat08.09.10XI Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc148 kb
Wyniki grupy A07.09.10Puchar Komandora ChKŻrtf96 kb
Wyniki grupy B07.09.10Puchar Komandora ChKŻrtf100 kb
Wyniki grupy A06.09.10Puchar Beskidów - Tresnadoc827 kb
Wyniki grupy B06.09.10Puchar Beskidów - Tresnadoc846 kb
Zawiadomienie o regatach04.09.10Puchar Prezydenta Miasta Toruniadoc2376 kb
Zawiadomienie o regatach04.09.10Puchar LKS Charzykowydoc31 kb
Zawiadomienie o regatach02.09.10Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicedoc35 kb
Wyniki oficjalne29.08.10Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf1165 kb
Wyniki po 8 wyścigach27.08.10Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf972 kb
Wyniki po 5 wyścigach26.08.10Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf791 kb
Wyniki po dwóch wyścigach25.08.10Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf675 kb
Zawiadomienie o regatach23.08.10Puchar Beskidów - Tresnadoc455 kb
Wyniki dziewcząt19.08.10Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf174 kb
Wyniki chłopców19.08.10Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf297 kb
Zawiadomienie o regatach Puchar Opti 201019.08.10Puchar Optidoc27 kb
Wyniki dziewcząt15.08.10Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls45 kb
Wyniki chłopców15.08.10Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls59 kb
Poprawione wyniki15.08.10Puchar Lataxls24 kb
Wyniki dziewcząt po 3 wyścigach15.08.10Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls44 kb
Wyniki chłopców po trzech wyścigach15.08.10Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls56 kb
Wyniki12.08.10Puchar Lataxls24 kb
Zawiadomienie o regatach: Człuchów11.08.10Informacje Zarządu NSKOpdf308 kb
Wyniki10.08.10Puchar Mazurxls86 kb
Wyniki grupy B10.08.10Chojnicki Złoty Konik Morskipdf137 kb
Wyniki grupy A10.08.10Chojnicki Złoty Konik Morskipdf112 kb
Zawiadomienie o regatach10.08.10Puchar Żninadoc56 kb
Wyniki grupy A08.08.10Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc932 kb
Wyniki grupy B08.08.10Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc1062 kb
Wyniki grupy A06.08.10Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
pdf369 kb
Wyniki grupy B06.08.10Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
pdf486 kb
Zawiadomienie o regatach04.08.10Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
doc219 kb
Zawiadomienie o regatach: Regaty im. Lesława Gasiorowskiego, Osiek03.08.10Informacje Zarządu NSKOpdf166 kb
Zawiadomienie o regatach30.07.10Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
zip828 kb
Wyniki grupy B20.07.10Puchar Trenerów, Gdynia
III eliminacja OOM
pdf117 kb
Wyniki grupy A20.07.10Puchar Trenerów, Gdynia
III eliminacja OOM
htm402 kb
Zawiadomienie o regatach20.07.10Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc1998 kb
Zawiadomienie o regatach20.07.10Puchar Mazurdoc338 kb
Wyniki grupy B15.07.10Puchar Trenerów, Gdynia
III eliminacja OOM
pdf117 kb
Wyniki grupy A15.07.10Puchar Trenerów, Gdynia
III eliminacja OOM
pdf166 kb
Zawiadomienie o MMM wo. Wielkopolskie-Zachodniopomorskie-Lubuskie14.07.10Informacje Zarządu NSKOdoc87 kb
Wyniki dziewcząt14.07.10Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf126 kb
Wyniki chłopców14.07.10Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf216 kb
Wyniki14.07.10Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskidoc393 kb
Zawiadomienie o regatach - Charzykowy08.07.10Puchar Latadoc31 kb
zawiadomienie o regatach: Kamień Pomorski06.07.10Nivea Błękitne Żagle 2011doc343 kb
Zawiadomienie o regatach06.07.10Puchar Trenerów, Gdynia
III eliminacja OOM
pdf268 kb
WYNIKI GR A06.07.10VII Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc400 kb
WYNIKI GR B06.07.10VII Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc457 kb
WYNIKI GR A06.07.10Puchar Żubrahtm11 kb
WYNIKI GR B06.07.10Puchar Żubrahtm44 kb
Wyniki końcowe gr B01.07.10Puchar Jeziora Klasztornegodoc97 kb
Wyniki grupy A29.06.10XXXIX Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzpdf211 kb
Wyniki grupy B29.06.10XXXIX Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzpdf477 kb
Zawiadomienie24.06.10VII Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
odt37 kb
Wyniki Pucharu CMT-Charzykowy22.06.10Informacje Zarządu NSKOxls19 kb
Wyniki22.06.10Mistrzostwa Polski Północnejdoc94 kb
Wyniki grupy A21.06.10Puchar Nysydoc414 kb
Wyniki grupy B21.06.10Puchar Nysydoc888 kb
Wyniki grupy A20.06.10Puchar Ziemii Złocienieckiejxls38 kb
Wyniki grupy B20.06.10Puchar Ziemii Złocienieckiejxls51 kb
Wyniki z Iławy po pierwszym dniu19.06.10Nivea Błękitne Żagle 2011rtf609 kb
Zawiadomienie o regatach17.06.10XXXIX Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzpdf143 kb
Wyniki14.06.10Puchar Trzech Ryb - Giżyckoxls76 kb
Wyniki14.06.10Puchar Lataxls79 kb
Wyniki14.06.10Puchar Kamienia Pomorskiego
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja OOM
pdf618 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.10Puchar Żubradoc5448 kb
Zawiadomienie o regatach: Puchar CMT, Charzykowy11.06.10Informacje Zarządu NSKOdoc34 kb
Wyniki grupy A07.06.10Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
JPG569 kb
Wyniki grupy A07.06.10Puchar Starosty Nowotarskiego
Jezioro Czorsztyńskie
doc386 kb
Wyniki grupy B07.06.10Puchar Starosty Nowotarskiego
Jezioro Czorsztyńskie
doc841 kb
Wyniki grupy A07.06.10Szczeciński Puchar Optimistaxls30 kb
Wyniki grupy B07.06.10Szczeciński Puchar Optimistaxls29 kb
Wyniki07.06.10Puchar Trampa, Mielnodoc411 kb
Wyniki06.06.10Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
zip239 kb
Zawiadomienie o regatach03.06.10Puchar Nysydoc73 kb
Wyniki grupy A i UKS03.06.1041 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecindoc58 kb
Wyniki grupy B03.06.1041 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecindoc86 kb
Wyniki grupy złotej30.05.10Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
htm33 kb
Wyniki grupy srebrnej30.05.10Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
htm32 kb
Wyniki po 8 wyścigach29.05.10Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
htm55 kb
Wyniki po 4 wyścigach28.05.10Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
htm42 kb
zawiadomienie o regatach27.05.10Puchar Kamienia Pomorskiego
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja OOM
pdf107 kb
Zgłoszenie zbiorcze25.05.10Puchar Wójta Gminy Chojnicedoc31 kb
Zawiadomienie o regatach25.05.10Puchar Wójta Gminy Chojnicedoc31 kb
Zawiadomienie o regatach21.05.10Puchar Prezydenta Miasta Toruniadoc34 kb
Zawiadomienie o regatach21.05.10Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
pdf76 kb
Zawiadomienie o regatach18.05.10Puchar Starosty Nowotarskiego
Jezioro Czorsztyńskie
doc170 kb
Program regat18.05.10Puchar Starosty Nowotarskiego
Jezioro Czorsztyńskie
doc160 kb
Zawiadomienie o regatach17.05.10Nivea Błękitne Żagle 2011doc340 kb
Regulamin OOM17.05.10Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżypdf322 kb
Zawiadomienie o regatach17.05.10Puchar Trampa, Mielnodoc208 kb
Wyniki grupy A17.05.10Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf167 kb
Wyniki grupy B17.05.10Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf222 kb
Zawiadomienie o regatach16.05.1041 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecindoc90 kb
Zawiadomienie o regatach14.05.10Szczeciński Puchar Optimistapdf41 kb
Zawiadomienie o regatach12.05.10Mistrzostwa Polski Północnejdoc79 kb
Zawiadomienie o regatach12.05.10Puchar Trzech Ryb - Giżyckodoc17 kb
Wyniki12.05.10Puchar Starosty Powiatu Chojnickiegoxls24 kb
Wyniki po drugim dniu08.05.10Puchar Pucka
I Eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm55 kb
Zawiadomienie o regatach07.05.10Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc60 kb
Wyniki po pierwszym dniu07.05.10Puchar Pucka
I Eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm37 kb
Wyniki05.05.10Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicetml7 kb
Wyniki05.05.10Regaty Konstytucyjnertf197 kb
Wyniki grupy A04.05.10Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Krajudoc815 kb
Wyniki grupy B04.05.10Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Krajudoc866 kb
V Puchar ZATOKA Puck wyniki gr B01.05.10Puchar KS Zatokapdf97 kb
V Puchar ZATOKA Puck wyniki gr A01.05.10Puchar KS Zatokapdf91 kb
Zawiadomienie o regatach - Giżycko28.04.10Informacje Zarządu NSKOdoc32 kb
zawiadomienie o regatach28.04.10Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc136 kb
Wyniki grupy A25.04.10Puchar Sławyxls32 kb
Wyniki grupy B25.04.10Puchar Sławyxls41 kb
zawiadomienie o regatach23.04.10Puchar Starosty Powiatu Chojnickiegodoc31 kb
Zgłoszenie grupowe23.04.10Puchar Starosty Powiatu Chojnickiegodoc31 kb
Wyniki grupy A20.04.10Śląski Puchar Optimistadoc412 kb
Wyniki grupy B20.04.10Śląski Puchar Optimistadoc877 kb
wyniki uks13.04.10Puchar Otwarcia Sezonujpg360 kb
wyniki gr B13.04.10Puchar Otwarcia Sezonujpg234 kb
Wyniki grupy A12.04.10Puchar Otwarcia Sezonujpg281 kb
Ulotka Szkoły pod Żaglami07.04.10Informacje Zarządu NSKOjpg150 kb
Zawiadomienie o regatach - Sława07.04.10Puchar Sławydoc41 kb
Zawiadomienie o regatach - Toruń07.04.10Puchar Prezydenta Miasta Toruniadoc2374 kb
Zawiadomienie o regatach07.04.10Śląski Puchar Optimistadoc42 kb
Zawiadomienie o regatach07.04.10Otwarte Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Krajupdf176 kb
ZAWIADOMIENIE O REGATACH31.03.10Puchar Otwarcia Sezonudoc99 kb
Kalendarz 201026.02.10Informacje Zarządu NSKOxls87 kb
Zawiadomienie o regatach III Srebrny Żagiel Ice-Optimist14.01.10ICE-OPTIMIST 2010doc35 kb
Wyniki grupy A02.11.09X Regaty Winogronowe Powitanie Jesienidoc400 kb
Wyniki grupy B02.11.09X Regaty Winogronowe Powitanie Jesienidoc833 kb
Wyniki regat20.10.09Puchar Rybnika
Interpuchar
doc429 kb
Zaqwiadomienie o regatach05.10.09Puchar Rybnika
Interpuchar
doc319 kb
Wyniki05.10.09X Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
rtf186 kb
Wyniki05.10.09Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc475 kb
Wyniki grupy A05.10.09Puchar Żninartf76 kb
Wyniki grupy B05.10.09Puchar Żninartf127 kb
Wyniki gr B04.10.09Puchar Jesieni, Charzykowypdf103 kb
Wyniki końcowe28.09.09Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc49 kb
Wyniki eliminacji28.09.09Drużynowe Mistrzostwa NSKOxls22 kb
zawiadomienie o regatach21.09.09Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
pdf162 kb
Wyniki grupy złotej21.09.09Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski
mht128 kb
Wyniki grupy srebrnej21.09.09Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski
mht129 kb
Wyniki grupy brązowej21.09.09Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski
mht129 kb
Wyniki grupy A21.09.09Puchar Nysydoc811 kb
Wyniki grupy B21.09.09Puchar Nysydoc902 kb
Wyniki nieoficjalne po pierwszym dniu19.09.09Puchar Optirtf601 kb
Zawiadomienie o regatach18.09.09Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc31 kb
Zawiadomienie o regatach17.09.09Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc335 kb
Program regat17.09.09Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc325 kb
Wyniki gr. A15.09.09Puchar Komandora ChKŻrtf67 kb
Wyniki gr. B15.09.09Puchar Komandora ChKŻrtf138 kb
Zaqwiadomienie o regatach15.09.09Puchar Nysydoc74 kb
Zawiadomienie o regatach15.09.09X Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc30 kb
Wyniki grupy A15.09.09Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicedoc806 kb
Wyniki grupy B15.09.09Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicedoc887 kb
zawiadomienie o regatach14.09.09X Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc189 kb
Zawiadomienie o regatach14.09.09Nauticus Cupdoc31 kb
Zawiadomienie o regatach08.09.09Puchar Żninadoc481 kb
Wyniki grupy A06.09.09Puchar Beskidów - Tresnadoc831 kb
Wyniki grupy B06.09.09Puchar Beskidów - Tresnadoc884 kb
Wyniki oficjalne29.08.09Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf841 kb
Wyniki regat Pomarańczowych po 5 wyścigach28.08.09Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf795 kb
wyniki regat pomarańczowych po pierwszym dniu26.08.09Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
rtf632 kb
Zawiadomienie24.08.09Puchar Beskidów - Tresnapdf75 kb
Wyniki oficjalne chłopców24.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżydoc294 kb
Wyniki oficjalne dziewcząt24.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżydoc187 kb
Wyniki dziewcząt po 5 wyscigach przed protestami22.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżydoc171 kb
Wyniki chłopców po 6 wyścigach przed protestami22.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżydoc281 kb
ZAWIADOMIENIE O REGATACH20.08.09Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe
doc209 kb
Wyniki nieoficjalne dziewcząt20.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf162 kb
Wyniki nieoficjalne chłopców20.08.09Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf254 kb
WYNIKI KOŃCOWE DZIEWCZĘTA 200916.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls42 kb
WYNIKI KOŃCOWE CHŁOPCY 200916.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls55 kb
NBŻ ZAWIADOMIENIE O REGATACH PUCK15.08.09Nivea Błękitne Żagle 2009doc418 kb
DZIEWCZĘTA PO 4 WYSCIGACH15.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls39 kb
CHŁOPCY PO 4 WYSCIGACH15.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls49 kb
Mistrzostwa Świata 2009 WYNIKI KOŃCOWE15.08.09Mistrzostwa Świata, Niteroi, Brazyliahtm246 kb
Wyniki dziewcząt12.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf161 kb
Wyniki chłopców12.08.09Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf176 kb
NBŻ KIELCE wyniki końcowe11.08.09Nivea Błękitne Żagle 2009rtf579 kb
NBŻ KIELCE 30.07.09Nivea Błękitne Żagle 2009pdf173 kb
NBŻ BRODNICA 2009 wyniki końcowe29.07.09Nivea Błękitne Żagle 2009rtf740 kb
NBŻ wyniki końcowe Poznań 200928.07.09Nivea Błękitne Żagle 2006rtf604 kb
Wyniki OPP B27.07.09Chojnicki Złoty Konik Morskipdf132 kb
Wyniki OPP A27.07.09Chojnicki Złoty Konik Morskipdf106 kb
Wyniki grupy A13.07.09Puchar Księcia Warcisławartf105 kb
Wyniki grupy B13.07.09Puchar Księcia Warcisławartf64 kb
Wyniki grupy A13.07.09Puchar Wójta Gminy Chełm Śląskidot393 kb
Wyniki grupy B13.07.09Puchar Wójta Gminy Chełm Śląskidot517 kb
Zawiadomienie o regatach08.07.09Nivea Błękitne Żagle 2009doc419 kb
Zawiadomienie o regatach08.07.09Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
pdf72 kb
Wyniki06.07.09X Puchar Bydgoskiej Łuczniczkirtf132 kb
Wyniki grupy A06.07.09VI Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
dot821 kb
Wyniki grupy B06.07.09VI Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc901 kb
Wyniki06.07.09Mistrzostwa Polski Północnejxls32 kb
Wyniki grupy A06.07.09Puchar Księstwa Łebatml3 kb
Wyniki grupy B06.07.09Puchar Księstwa Łebatml12 kb
Wyniki A02.07.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf104 kb
Wyniki B02.07.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf113 kb
Zawiadomienie o regatach30.06.09Puchar Trenerów - Gdyniapdf77 kb
Zawiadomienie o regatach29.06.09Puchar Księstwa Łebadoc47 kb
Wyniki29.06.09XXXVIII Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf212 kb
Wyniki Mrągowo29.06.09Nivea Błękitne Żagle 2009rtf489 kb
Wyniki grupy A28.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf666 kb
Wyniki grupy B28.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf361 kb
Zawiadomienie28.06.09VI Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc63 kb
Wyniki A28.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf645 kb
Wyniki B28.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf332 kb
Wyniki grupy A przed protestami27.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf632 kb
Wyniki grupy B po 8 wyścigach27.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf332 kb
Wyniki grupy B26.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf278 kb
Wyniki grupy A26.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzrtf341 kb
Wyniki OPP A25.06.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf104 kb
Wyniki OPP B25.06.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf113 kb
Zawiadomienie o regatach24.06.09Puchar Żubrapdf238 kb
Zawiadomienie o regatach20.06.09Puchar Księcia Warcisławadoc48 kb
Wyniki grupy A20.06.09Puchar Ziemii Złocienieckiejxls37 kb
Wyniki grupy B20.06.09Puchar Ziemii Złocienieckiejxls48 kb
Zaqwiadomienie o regatach: Poznań18.06.09Nivea Błękitne Żagle 2009doc455 kb
Zawiadomienie o regatach: Mrągowo18.06.09Nivea Błękitne Żagle 2009doc990 kb
Zawiadomienie o regatach16.06.09X Puchar Bydgoskiej Łuczniczkidoc47 kb
Zawiadomienie o regatach16.06.09Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa woj. Kujawsko-Pomorskiegodoc36 kb
Zawiadomienie o regatach16.06.09Puchar Prezydenta Suwałkdoc23 kb
Wyniki16.06.09Puchar Lataxls44 kb
Zawiadomienie o regatach: część II15.06.09Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc38 kb
Zawiadomienie o regatach: część I15.06.09Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc860 kb
Wyniki B09.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcertf1675 kb
Wyniki Nivea09.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcertf1683 kb
Zasady eliminacji światowych08.06.09Informacje Zarządu NSKOpdf214 kb
Zawiadomienie o regatach08.06.09Puchar Latadoc31 kb
Wyniki08.06.09Puchar Trampa, Mielnodoc407 kb
Wyniki grupy A08.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcertf1502 kb
Wyniki końcowe grupy A07.06.09Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf143 kb
Wyniki końcowe grupy B07.06.09Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf616 kb
Zawiadomienie o regatach07.06.09III Eliminacja OOM, Kiekrzpdf72 kb
Zawiadomienie o regatach07.06.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskidoc67 kb
Wyniki A06.06.09Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf117 kb
Wyniki B06.06.09Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf602 kb
Zawiadomienie o regatach03.06.09XXXVIII Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzpdf136 kb
Zawiadomienie o regatach03.06.09Puchar Łeby
IV eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja OOM
doc49 kb
Zawiadomienie o regatach03.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc1002 kb
Port03.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - KluszkowceJPG26 kb
Dojazd do portu03.06.09 VIII Regaty o Puchar Jana Petryli - KluszkowceJPG45 kb
Wyniki: grupa złota31.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm50 kb
Wyniki: grupa srebrna31.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm67 kb
Wyniki po 8 wyścigach, przed protestami30.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm55 kb
Wyniki nieoficjalne po 4 wyścigach29.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
htm44 kb
Zawiadomienie: INTERNATIONAL ISTANBUL Optimist Sailing WEEK 2009 28.05.09BOSSE NORDEN LASER CLARK MILLSdoc45 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle26.05.09Puchar Starosty Iławskiegojpg240 kb
Wyniki grupy B26.05.09Puchar Starosty Iławskiegoxls34 kb
Wyniki wszystkich klas26.05.09Puchar Trzech Ryb - GiżyckoXLS46 kb
Wyniki grupy A24.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf132 kb
Wyniki grupy B24.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf137 kb
Wyniki UKS24.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf88 kb
Wyniki grupy A23.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf122 kb
Wyniki grupy B23.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf125 kb
Wyniki UKS23.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf78 kb
Zawiadomienie: Błękitny Puchar Koszalina23.05.09Informacje Zarządu NSKOdoc31 kb
Zawiadomienie o regatach20.05.09Puchar Trampa, Mielnodoc222 kb
Zawiadomienie o regatach20.05.09Mistrzostwa Polski Północnejpdf79 kb
Wyniki19.05.09Puchar Wolsztynartf98 kb
Zawiadomienie o regatach18.05.09Puchar Trzech Ryb - Giżyckodoc36 kb
Zawiadomienie o regatach15.05.0940 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecindoc32 kb
Zawiadomienie o regatach13.05.09Puchar Starosty Iławskiegodoc457 kb
Zawiadomienie o regatach13.05.09Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc39 kb
Zawiadomienie o regatach13.05.09Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskidoc105 kb
Zawiadomienie o regatach13.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
pdf76 kb
Notice of race13.05.09Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM
pdf63 kb
Wyniki11.05.09Interpuchar Zagłębiartf159 kb
Wyniki po pierwszym dniu08.05.09Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
mht59 kb
Zawiadomienie o regatach06.05.09Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowydoc161 kb
Wyniki06.05.09Regaty Konstytucyjnertf174 kb
III Puchar ZATOKI Puck Gr A02.05.09Puchar KS Zatokapdf82 kb
III Puchar Zatoki Puck gr B02.05.09Puchar KS Zatokapdf77 kb
Wyniki grupy B po pierwszym dniu02.05.09Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicertf1673 kb
Wyniki grupy A po pierwszym dniu02.05.09Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc382 kb
Zawiadomienie o regatach27.04.09Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc65 kb
Wyniki grupy A26.04.09Puchar Sławyxls30 kb
Wyniki grupy B26.04.09Puchar Sławyxls42 kb
Zawiadomienie o regatach26.04.09Interpuchar Zagłębiadoc55 kb
Wyniki grupy A po pierwszym dniu25.04.09Puchar Sławyxls30 kb
Wyniki grupy B 25.04.09Puchar Sławyxls40 kb
Zawiadomienie o regatach22.04.09Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Małopolskidoc333 kb
Program regat22.04.09Otwarte Długodystansowe Mistrzostwa Małopolskidoc292 kb
Zawiadomienie o regatach22.04.09Puchar Wolsztynadoc51 kb
Wyniki grupy A 9końcowe)19.04.09Śląski Puchar Optimistartf1575 kb
Wyniki grupy B (końcowe)19.04.09Śląski Puchar Optimistartf1764 kb
Wyniki grupy A po pierwszym dniu dniu18.04.09Śląski Puchar Optimistartf1563 kb
Wyniki grupy B po pierwszym dniu18.04.09Śląski Puchar Optimistartf1735 kb
ZAWIADOMIENIEO REGATACH08.04.09Puchar Sławyjpg11 kb
Zawiadomienie o regatach24.03.09Śląski Puchar Optimistadoc47 kb
Kalendarz 200919.01.09Informacje Zarządu NSKOxls68 kb
Regulamin 200919.01.09Informacje Zarządu NSKOdoc168 kb
Zawiadomienie o regatach Srebrny Żagiel Ice-Optimista14.01.09ICE-OPTIMIST 2009pdf61 kb
Wyniki30.12.08Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja do MŚ i ME 2009
pdf267 kb
Wyniki dziewcząt30.12.08Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf182 kb
Wyniki chłopców30.12.08Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf291 kb
Wyniki28.10.08Puchar Rybnikazip784 kb
Zawiadomienie o regatach07.10.08Informacje Zarządu NSKOdoc38 kb
Wyniki grupy A07.10.08IX Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowatml5 kb
Wyniki grupy B07.10.08IX Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowatml20 kb
Zawiadomienie o regatach06.10.08Puchar Rybnikadoc306 kb
Wyniki A05.10.08IX Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
jpg52 kb
Wyniki B05.10.08IX Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
jpg112 kb
Wyniki grupy A05.10.08Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc381 kb
Wyniki grupy B05.10.08Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc468 kb
Protokół Walnego Zebrania NSKO30.09.08Informacje Zarządu NSKOdoc119 kb
Wyniki29.09.08Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc44 kb
Wyniki (zip)29.09.08Puchar Prezydenta Suwałkzip384 kb
Wyniki grupy A29.09.08Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowice
Crewsaver Cup
doc395 kb
Wyniki grupy B29.09.08Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowice
Crewsaver Cup
doc491 kb
Wyniki UKS24.09.08Puchar Optidoc102 kb
Wyniki gr B24.09.08Puchar Optidoc100 kb
Wyniki regat gr A24.09.08Puchar Optidoc58 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle z Kamienia24.09.08Nivea Błękitne Żagle 2008rtf283 kb
Wyniki NIvea Błękitne Żagle: Zegrze24.09.08Nivea Błękitne Żagle 2008rtf632 kb
Program regat24.09.08Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc325 kb
Zawiadomienie o regatach24.09.08Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc336 kb
Zawiadomienie o regatach24.09.08Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc60 kb
Wyniki MMM woj. Warmińsko-Mazurskie i Podlaskie24.09.08Informacje Zarządu NSKOxls74 kb
Wyniki: grupa B15.09.08Puchar Jesieni, Olsztynxls67 kb
Program regat15.09.08Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc30 kb
Zawiadomienie o regatach12.09.08Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc31 kb
Wyniki grupy A12.09.08Puchar Komandora ChKŻdoc75 kb
Wyniki grupy B12.09.08Puchar Komandora ChKŻdoc115 kb
Zawiadomienie o regatach11.09.08Puchar Jesieni, Olsztyndoc38 kb
Zawiadomienie o regatach11.09.08IX Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc258 kb
Zawiadomienie o regatach10.09.08Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowice
Crewsaver Cup
doc215 kb
Zawiadomienie o regatach08.09.08Puchar Babiego Latapdf170 kb
Wyniki grupy A08.09.08Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc836 kb
Wyniki grupy B08.09.08Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc898 kb
Zawiadomienie o regatach04.09.08IX Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc189 kb
Program regat04.09.08IX Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc142 kb
WYNIKI OFICJALNE, XXIV REGATY POMARAŃCZOWE im. M. SKUBIJA02.09.08Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
doc1020 kb
Wyniki grupa B02.09.08Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf114 kb
Wyniki grupa A02.09.08Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskipdf107 kb
Zawiadomienie o regatach w Kamieniu01.09.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc382 kb
Zawiadomienie o regatach Puchar Opti 200801.09.08Puchar Optidoc43 kb
Wyniki nieoficjalne po 9 wyścigach29.08.08Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf887 kb
Wyniki nieoficjalne po 6 wyścigach28.08.08Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf830 kb
Wyniki dziewcząt28.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls447 kb
Wyniki chłopców28.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls480 kb
Wyniki po pierwszym dniu (nieoficjalne)27.08.08Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf660 kb
Wyniki chłopców26.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf140 kb
Wyniki dziewcząt26.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf117 kb
Wyniki dziewcząt18.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls45 kb
Wyniki chłopców18.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
xls52 kb
Wyniki MMM Zegrze15.08.08Informacje Zarządu NSKOrtf41 kb
Wyniki MMM Sława15.08.08Informacje Zarządu NSKOrtf271 kb
Zawiadomienie o regatach - Nieporęt15.08.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc470 kb
Zawiadomienie o regatach15.08.08Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc93 kb
Zaiadomienie o regatach - część 212.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc36 kb
Zawiadomienie o regatach12.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc855 kb
zawiadomienie o regatach cz.212.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc36 kb
zawiadomienie o regatach cz.112.08.08Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc854 kb
Zawiadomienie o regatach31.07.08Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskidoc97 kb
WynikiC harzykowy31.07.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc221 kb
Zawiadomienie o MMM dla woj. lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego25.07.08Informacje Zarządu NSKOdoc41 kb
Wyniki MMM dla woj. Dolnośląskiego-Opolskiego-Śląskiego25.07.08Informacje Zarządu NSKOdoc910 kb
Wyniki oficjalne25.07.08Puchar Trenerów - Gdyniartf1042 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle - Rybnik25.07.08Nivea Błękitne Żagle 2008rtf266 kb
Wyniki grupy A25.07.08Szczecinecki Puchar Optimistajpg2604 kb
Wyniki grupy B25.07.08Szczecinecki Puchar Optimistajpg5503 kb
Wyniki grupy A12.07.08V Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc817 kb
Wyniki grupy B12.07.08V Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc869 kb
Wyniki z Gdyni12.07.08Nivea Błękitne Żagle 2008rtf631 kb
Wyniki grupy A08.07.08XXXVII Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf91 kb
Wyniki grupy B08.07.08XXXVII Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf402 kb
Osoby zakwalifikowane do OOM 200808.07.08Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyxls130 kb
Wyniki grupy A08.07.08Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówrtf61 kb
Wyniki grupy B08.07.08Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówxls22 kb
Zawiadomienie29.06.08V Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc63 kb
Wyniki24.06.08Puchar Lata - OlsztynXLS84 kb
Wyniki A 24.06.08Puchar Ziemii Złocienieckiejxls35 kb
Wyniki B24.06.08Puchar Ziemii Złocienieckiejxls40 kb
Wyniki B24.06.08Puchar Ziemii Złocienieckiejxls40 kb
Wyniki22.06.08Puchar Polski Północnejrtf129 kb
Wyniki po pięciu wyścigach22.06.08Puchar Polski Północnejrtf115 kb
Zawiadomienie - Poznań18.06.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc189 kb
Wyniki16.06.08Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczdoc73 kb
Wyniki grupy A16.06.08 VII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc836 kb
Wyniki grupy B16.06.08 VII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc898 kb
Wyniki A15.06.08Puchar NIVEA Polskartf132 kb
Wyniki B15.06.08Puchar NIVEA Polskartf292 kb
Wyniki NIvea15.06.08Puchar NIVEA Polskartf164 kb
Zawiadomienie o regatach12.06.08Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówdoc300 kb
Zawiadomienie o regatach12.06.08Puchar NIVEA Polskadoc44 kb
Wyniki12.06.08Puchar Trampa, Mielnodoc406 kb
Wyniki12.06.08Puchar Bydgoskiej Łuczniczkirtf185 kb
Zawiadomienie o regatach - część druga10.06.08Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc37 kb
Zawiadomienie - strona 110.06.08Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc857 kb
Zawiadomienie10.06.08 VII Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc83 kb
Zawiadomienie o regatach10.06.08XXXVII Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzdoc55 kb
Wyniki10.06.08Puchar Trampa, Mielnodoc406 kb
Zawiadomienie o regatach10.06.08Chojnicki Złoty Konik Morskidoc308 kb
Wyniki10.06.08Puchar Trzech Ryb - Giżyckoxls49 kb
Wyniki B10.06.08XIV Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta miasta Ełkrtf431 kb
Wyniki Nivea10.06.08XIV Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta miasta Ełkxls110 kb
Nivea Rybnik10.06.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc102 kb
Nivea Poznań10.06.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc84 kb
NIvea Gdynia10.06.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc1136 kb
Wyniki regat09.06.08Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
III Eliminacja OOM 2008
htm120 kb
Wyniki grupy A04.06.08XXXIX Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf96 kb
Wyniki grupy B04.06.08XXXIX Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf186 kb
Wyniki UKS04.06.08XXXIX Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinrtf140 kb
Zawiadomienie o regatach: Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Żnin04.06.08Informacje Zarządu NSKOdoc73 kb
Zawiadomienie o regatach - Ełk02.06.08Nivea Błękitne Żagle 2008doc558 kb
Wyniki grupy A01.06.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
jpg1089 kb
Wyniki grupy B01.06.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
zip648 kb
Wyniki Nivea Blue Sails01.06.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
jpg153 kb
Wyniki grupy A01.06.08Puchar Nysyrtf1486 kb
Wyniki grupy B01.06.08Puchar Nysyrtf1608 kb
UKS - ogólne01.06.08Puchar Komendanta Rektora AMWrtf123 kb
Gr B01.06.08Puchar Komendanta Rektora AMWrtf225 kb
Grupa A01.06.08Puchar Komendanta Rektora AMWxls17 kb
Wyniki grupy A31.05.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
JPG2168 kb
Wyniki grupy B (zip)31.05.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
zip620 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle31.05.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
JPG4433 kb
Zawiadomienie o regatach30.05.08XIV Międzynarodowe Regaty Ekologicznedoc278 kb
Program regat30.05.08XIV Międzynarodowe Regaty Ekologicznedoc224 kb
Zawiadomienie o regatach28.05.08Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
III Eliminacja OOM 2008
doc62 kb
Zawiadomienie o regatach27.05.08Puchar Polski Północnejdoc100 kb
Notice of race26.05.08Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
III Eliminacja OOM 2008
doc29 kb
Puchar YKP - SILVER wyniki ostateczne uzupełnione o dane25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm62 kb
Puchar YKP - GOLD wyniki ostateczne uzupełnione o dane25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm62 kb
Puchar YKP wyniki ostateczne SILVER25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm41 kb
Puchar YKP wyniki ostateczne GOLD25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm41 kb
Puchar YKP po 11 wyścigach (bez protestów)25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm41 kb
Puchar YKP po 11 wyścigach (bez protestów)25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm41 kb
Puchar YKP - SILVER po 10 wyścigach25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm39 kb
Puchar YKP - Gold po 10 wyścigach25.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm38 kb
Puchar YKP - wyniki po 8 wyścigach po protestach24.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
doc662 kb
Puchar YKP w kl. Optimist - wyniki po 6 wyścigach24.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm59 kb
Wyniki po pierwszym dniu24.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
htm50 kb
Zawiadomienie o regatach - Nivea21.05.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc40 kb
Zawiadomienie o regatach21.05.08Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc39 kb
Wyniki grupy B20.05.08Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf157 kb
Wyniki grupy A20.05.08Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf127 kb
Zawiadomienie o regatach14.05.08Puchar Trampa, Mielnodoc201 kb
Wyniki12.05.08Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
rtf1552 kb
Wyniki grupy A12.05.08Puchar Zalewu Zegrzyńskiegopdf42 kb
Wyniki grupy B12.05.08Puchar Zalewu Zegrzyńskiegopdf45 kb
Wyniki12.05.08Puchar Prezydenta Miasta Toruniartf186 kb
Wyniki grupy srebrnej12.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
mht40 kb
Wyniki grupy złotej - dziewczęta12.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
mht16 kb
Wyniki grupy złotej12.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
mht41 kb
Wyniki po drugim dniu10.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
htm53 kb
Wyniki po pierwszym dniu09.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
htm35 kb
Preliminarz ME09.05.08Informacje Zarządu NSKOdoc26 kb
Preliminarz Mistrzostw Świata09.05.08Informacje Zarządu NSKOdoc25 kb
Zawiadomienie o regatach07.05.08Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
I eliminacja OOM
pdf75 kb
Zawiadomienie o regatach07.05.08Puchar Nysydoc36 kb
Wyniki regat07.05.08Regaty Konstytucyjnepdf136 kb
Zawiadomienie o regatach06.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
pdf316 kb
Notice of race06.05.08Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM
doc367 kb
Zawiadomienie o regatach06.05.08Puchar Starosty Powiatu Chojnickiegodoc76 kb
Wyniki A04.05.08Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicertf1527 kb
Wyniki B04.05.08Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicertf1644 kb
Wyniki generalne grupa A04.05.08Puchar KS Zatokapdf92 kb
Wyniki generalne grupa B04.05.08Puchar KS Zatokapdf92 kb
Zawiadomienie o regatach02.05.08Puchar Prezydenta Miasta Toruniadoc42 kb
Zawiadomienie o regatach28.04.08Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc144 kb
Zawiadomienie o regatach28.04.08Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
doc59 kb
Wyniki grupy A28.04.08Puchar Sławyxls25 kb
Wyniki grupy B28.04.08Puchar Sławyxls29 kb
Wyniki grupy A21.04.08Śląski Puchar Optimistazip780 kb
Wyniki grupy B21.04.08Śląski Puchar Optimistazip782 kb
Zawiadomienie o regatach14.04.08Puchar KS Zatokadoc337 kb
Zawiadomienie o regatach08.04.08Puchar Wolsztynadoc56 kb
Zawiadomienie o regatach - Nivea Błękitne Żagle08.04.08Puchar Wolsztynadoc279 kb
Zawiadomienie o regatach08.04.08Śląski Puchar Optimistadoc45 kb
Zaproszenie na regaty08.04.08Puchar Sławydoc25 kb
Zawiadomienie o regatach08.04.08Puchar Sławydoc40 kb
Zawiadomienie o regatach24.02.08UTEX Ski Yachtingdoc55 kb
MŚ 2008 Cagliari21.02.08Informacje Zarządu NSKOjpg914 kb
Kalendarz 200821.02.08Informacje Zarządu NSKOxls78 kb
Regulamin 200815.12.07Informacje Zarządu NSKOdoc158 kb
Informacje o obozie bojerowym 2008 dla początkujących11.12.07ICE-OPTIMIST2008pdf301 kb
Wyniki08.10.07IX Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
rtf167 kb
Mistrzostwa Bazy Mrągowo07.10.07Inne regatyzip291 kb
Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego07.10.07Inne regatyzip607 kb
Zawiadomienie o regatach01.10.07Puchar Rybnikadoc37 kb
Wyniki Nivea Giżycko01.10.07Nivea Błękitne Żagle 2007zip307 kb
Wyniki grupy A30.09.07Puchar Gór Świętokrzyskichrtf112 kb
Wyniki grupy B30.09.07Puchar Gór Świętokrzyskichrtf221 kb
Wyniki grupy A30.09.07VIII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
rtf85 kb
Wyniki grupy B30.09.07VIII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
rtf159 kb
Zawiadomienie o regatach26.09.07Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc335 kb
Program regat26.09.07Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc325 kb
Wyniki grupy A24.09.07Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowice
Crewsaver Cup
rtf100 kb
Wyniki grupy B24.09.07Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowice
Crewsaver Cup
rtf273 kb
Zawiadomienie o regatach24.09.07VIII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
doc36 kb
Zawiadomieie o regatach24.09.07Puchar Gór Świętokrzyskichdoc60 kb
Wyniki NIvea Sopot24.09.07Nivea Błękitne Żagle 2007zip307 kb
wyniki oficjalne Gr A24.09.07Puchar Opti - Gdyniartf93 kb
Wyniki oficjalne gr B 24.09.07Puchar Opti - Gdyniartf401 kb
Wyniki po 4 wyścigach gr B22.09.07Puchar Opti - Gdyniartf357 kb
Wyniki po 4 wyścigach22.09.07Puchar Opti - Gdyniartf88 kb
Wyniki Nivea Zegrze20.09.07Nivea Błękitne Żagle 2007rtf700 kb
Zawiadomienie o regatach19.09.07Regaty o Puchar Babiego Lata - Olsztyndoc27 kb
Wyniki Nivea Tychy18.09.07Nivea Błękitne Żagle 2007TML219 kb
Wyniki Nivea Poznań18.09.07Nivea Błękitne Żagle 2007rtf620 kb
Wyniki Nivea Kraków18.09.07Nivea Błękitne Żagle 2007TML74 kb
Wyniki A18.09.07VIII ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowartf75 kb
Wyniki B18.09.07VIII ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowartf255 kb
Zawiadomienie o regatach Puchar Opti17.09.07Puchar Opti - Gdyniadoc40 kb
Wyniki oficjalne17.09.07Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja do MŚ i ME 2008
htm140 kb
Wyniki Mistrzostw Mazowsza UKS17.09.07Informacje Zarządu NSKOpdf45 kb
Wyniki grupy B12.09.07Puchar Komandora ChKŻrtf147 kb
Zawiadomienie o regatach11.09.07Puchar Jesieni - Olsztyndoc27 kb
Statut NSKO11.09.07Informacje Zarządu NSKOdoc70 kb
Zawiadomienie o regatach11.09.07Crewsaver Cup
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

I eliminacja do MŚ i ME 2008
doc38 kb
Program regat10.09.07VIII ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc24 kb
Zawiadomienie o regatach10.09.07VIII ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc71 kb
Wyniki grupy A10.09.07Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
rtf147 kb
Wyniki grupy B10.09.07Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
rtf178 kb
Zawiadomienie o regatach10.09.07Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicedoc1861 kb
Zawiadomienie o regatach06.09.07IX Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc30 kb
Zawiadomienie o regatach
Memoriał Jacka Sobkowiaka
06.09.07Informacje Zarządu NSKOdoc963 kb
Zawiadomienie o regatach, cz.203.09.07Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc35 kb
Zawiadomienie o regatach, cz.103.09.07Mistrzostwa NSKO do lat 11
Złocieniec
doc851 kb
Wyniki oficjalne po protestach01.09.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf1066 kb
Wyniki przed protestami01.09.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf1066 kb
Wyniki oficjalne po 9 wyścigach31.08.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
doc983 kb
Zawiadomienie o regatach-Zegrze30.08.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc272 kb
Wyniki po protestach30.08.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf865 kb
Wyniki po trzech wyścigach (nieoficjalne)29.08.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
rtf747 kb
Wyniki MMM WM-Podlaskie28.08.07Informacje Zarządu NSKOrtf227 kb
Wyniki MMM WM-P po czterech wyścigach27.08.07Informacje Zarządu NSKOrtf226 kb
Wyniki: dziewczęta26.08.07Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf116 kb
Wyniki: chłopcy26.08.07Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
pdf151 kb
Wyniki21.08.07Puchar MazurXLS80 kb
Puchar Żnina21.08.07Informacje Zarządu NSKOdoc77 kb
Zawiadomienie o regatach21.08.07Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc37 kb
Zawiadomienie o regatach07.08.07Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
doc209 kb
Zawiadomienie o regatach - MMM Warmińsko-Mazurski, Podlaskie07.08.07Informacje Zarządu NSKOdoc30 kb
Nivea Błękitne Żagle Tychy07.08.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc297 kb
NIvea Błękitne Żagle Sopot07.08.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc167 kb
Wyniki MMM Wielkopolska, Zachodniopomorskie, Lubuskie07.08.07Informacje Zarządu NSKOdoc138 kb
Wyniki grupy B07.08.07Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc183 kb
Wyniki grupy A07.08.07Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc78 kb
Wyniki A i B06.08.07Chojnicki Złoty Konik Morskirar256 kb
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików: Mazowieckie i Łodzkie06.08.07Informacje Zarządu NSKOpdf47 kb
Wyniki grupy A06.08.07VIII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskirtf126 kb
Wyniki grupy B06.08.07VIII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskirtf157 kb
Wyniki15.07.07Puchar Trenerów - GdyniaTML236 kb
Wyniki grupy A15.07.07IV Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
rtf99 kb
Wyniki grupy B15.07.07IV Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
rtf218 kb
Zawiadomienie o regatach11.07.07VIII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskidoc48 kb
Wyniki grupy A11.07.07Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówxls25 kb
Wyniki grupy B11.07.07Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówrtf138 kb
Wyniki grupy A09.07.07Puchar Nysyrtf116 kb
Wyniki grupy B09.07.07Puchar Nysyrtf117 kb
Zawiadomienie o regatach07.07.07Szczecinecki Puchar Optimistadoc33 kb
Zawiadomienie o regatach07.07.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc5057 kb
Zawiadomienie o regatach04.07.07Chojnicki Złoty Konik Morskipdf135 kb
Zawiadomienie o regatach02.07.07Puchar Księstwa Łeba doc41 kb
Zazwiadomienie o regatach28.06.07Puchar Księstwa Łeba doc33 kb
Wyniki27.06.0738 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinpdf74 kb
Wyniki Nivea Iława 200725.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007zip793 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle, Iława 2007 (po dwóch wyścigach, pierwszy wyścig Błękitna Wstęga Jezioraka)23.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007rtf2023 kb
Zawiadomienie o regatach19.06.07Puchar Zielonej Fasoli - Sopotdoc112 kb
Zawiadomienie o regatach19.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc626 kb
Wyniki grupy B19.06.07Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyskartf287 kb
Wyniki grupy A19.06.07XIII Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówrtf86 kb
Wyniki grupy B19.06.07XIII Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówrtf165 kb
Wyniki końcowe17.06.07Puchar Lata - Olsztynrtf229 kb
Wyniki po pierwszym dniu16.06.07Puchar Lata - Olsztynrtf188 kb
Zawiadomienie16.06.07IV Memoriał St. Kasprzyckiego
Puchar Dwóch Jezior
doc66 kb
Zawiadomienie16.06.07Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski Południowejdoc69 kb
IV Regaty Żar 2007 - Zawiadomienie16.06.07IV Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc67 kb
Wyniki12.06.07Puchar Trampapdf79 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Goleniówdoc280 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007doc86 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07XXXVI Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzdoc184 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07XXXVII Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
doc89 kb
Baza noclegowa w Chodzieży11.06.07XXXVII Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
doc29 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07Puchar Lata - Olsztyndoc31 kb
Baza noclegowa sezonowa w Iławie11.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007pdf44 kb
Baza noclegowa całoroczna w Iławie11.06.07Nivea Błękitne Żagle 2007pdf45 kb
Notice of race11.06.07Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
pdf321 kb
Zawiadomienie o regatach11.06.07Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
pdf332 kb
Wyniki końcowe11.06.07Puchar Słowiński - Łeba
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM 2007
htm71 kb
Zawiadomienie o regatach05.06.07Pluski Cupdoc134 kb
Zawiadomienie o ragatach04.06.07Puchar Nysydoc36 kb
Wyniki grupy A04.06.07 VI Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcertf109 kb
Wyniki grupy B04.06.07 VI Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcertf155 kb
Wyniki grupy A04.06.07Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf168 kb
Wyniki grupy B04.06.07Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf506 kb
Wyniki Nivea04.06.07Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf157 kb
Zawiadomienie o regatach31.05.07Puchar Ziemii Złocienieckiejzip826 kb
Zawiadomienie o regatach29.05.07Puchar Trampadoc200 kb
Wyniki regat28.05.07Puchar Wolsztynazip469 kb
Wyniki regat28.05.07Puchar Trzech Ryb - GiżyckoXLS70 kb
Wyniki końcowe27.05.07Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM 2007
HTM55 kb
Wyniki po trzech z datami urodzin26.05.07Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM 2007
HTM50 kb
Wyniki przed protestami25.05.07Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM 2007
HTM48 kb
Wyniki regat- Memoriał Ottona Weilanda: gr. A23.05.07Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf133 kb
Wyniki regat- Memoriał Ottona Weilanda gr.B23.05.07Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf154 kb
Zawiadomienie o regatach - Łeba23.05.07Puchar Słowiński - Łeba
III eliminacja MŚ i ME
II Eliminacja do OOM 2007
doc34 kb
Wyniki A17.05.07Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego - CharzykowyDOC56 kb
Wyniki B17.05.07Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego - CharzykowyDOC75 kb
Zawiadomienie o regatach15.05.07Puchar Trzech Ryb - Giżyckodoc23 kb
Zawiadomienie o regatach14.05.07Puchar Nivea Polskadoc44 kb
Wyniki grupy A13.05.07Puchar Zalewu Zegrzyńskiegopdf40 kb
Wyniki grupy B13.05.07Puchar Zalewu Zegrzyńskiegopdf45 kb
Wyniki grupy A13.05.07Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
rtf125 kb
Wyniki grupy B13.05.07Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
rtf178 kb
Zawiadomienie o regatach10.05.0738 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecindoc30 kb
Zawiadomienie o regatach10.05.07Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc39 kb
Zawiadomienie o regatach09.05.07Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowypdf139 kb
Wyniki09.05.07Regaty Konstytucyjne, Charzykowypdf139 kb
Wyniki08.05.07Toruńska Katarzynkartf177 kb
Wiosenny Puchar JKW Optimist08.05.07doc103 kb
Wyniki grupy A08.05.07Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicertf72 kb
Wyniki grupy B08.05.07Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicertf152 kb
Zawiadomienie o regatach01.05.07Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc31 kb
Zawiadomienie o regatach26.04.07Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
doc58 kb
Zawiadomienie o regatach23.04.07Puchar Starosty Powiatu Chojnickiego - Charzykowypdf64 kb
Wyniki grupy A23.04.07Śląski Puchar Optimista
Crewsaver Cup - Rybnik
doc136 kb
Wyniki grupy B23.04.07Śląski Puchar Optimista
Crewsaver Cup - Rybnik
doc206 kb
Notice of race22.04.07Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM 2007
pdf229 kb
Entry form22.04.07Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
II eliminacja MŚ i ME
I Eliminacja do OOM 2007
xls25 kb
Zawiadomienie o regatach21.04.07Puchar Zalewu Zegrzyńskiegodoc1101 kb
Zakwaterowanie20.04.07Puchar Zalewu Zegrzyńskiegoxls17 kb
Wyniki grupy A15.04.07Puchar Sławyzip587 kb
Wyniki grupy B15.04.07Puchar Sławyzip677 kb
Kalendarz 200729.03.07Informacje Zarządu NSKOxls71 kb
Zawiadomienie o regatach26.03.07Puchar Wolsztynadoc66 kb
Wyniki końcowe MEiŚ Juniorów DN11.02.07ICE-OPTI2007xls35 kb
Wyniki końcowe Ice-Opti11.02.07ICE-OPTI2007xls33 kb
Prognoza pogody w Siaulai03.02.07ICE-OPTI2007htm112 kb
Kupon Gazety Olsztyńskiej07.12.06SIEMIANY ZIMA 2005jpg77 kb
Kupon najlepszy sportowiec GO07.12.06SIEMIANY ZIMA 2005jpg789 kb
Kupon Gazety Olsztyńskiej07.12.06SIEMIANY ZIMA 2005jpg77 kb
Wyniki oficjalne03.10.06Jesienny Puchar Zatoki Gdańskiej
VI eliminacja MŚ - Gdynia
TML69 kb
Wyniki grupy A03.10.06VII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
xls17 kb
Wyniki grupy B03.10.06VII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
xls20 kb
Wyniki03.10.06Leszka Pawlika Pamięci Regatyxls26 kb
Wyniki grupy A03.10.06Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc388 kb
Wyniki grupy B03.10.06Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc449 kb
Zawiadomienie o regatach30.09.06Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc86 kb
Wyniki po dwóch dniach30.09.06Jesienny Puchar Zatoki Gdańskiej
VI eliminacja MŚ - Gdynia
TML69 kb
Program regat26.09.06Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc26 kb
Zawiadomienie o regatach26.09.06Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc59 kb
Zawiadomienie o regatach25.09.06Puchar Rybnikadoc36 kb
Cennik hoteli25.09.06Puchar Rybnikadoc45 kb
Wyniki MIstrzostw Mazowsza UKS do lat 1125.09.06Innexls30 kb
Wyniki grupy A25.09.06Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicetml6 kb
Wyniki grupy B25.09.06Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicetml26 kb
Wyniki regat24.09.06Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc32 kb
Wyniki Oficjalne24.09.06Puchar Opti - Gdyniaxls58 kb
Wyniki po pierwszym dniu23.09.06Puchar Opti - GdyniaTML115 kb
Zawiadomienie o regatach21.09.06Jesienny Puchar Zatoki Gdańskiej
VI eliminacja MŚ - Gdynia
pdf431 kb
Zawiadomienie o regatach21.09.06Informacje Zarządu NSKODOC503 kb
aktualne wyniki eliminacji20.09.06Informacje Zarządu NSKOdoc22 kb
Zawiadomienie19.09.06VII Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
doc45 kb
Wyniki18.09.06Puchar Jesieni - Olsztyndoc160 kb
WYNIKI NIEOFICJALNE, PRZED PROTESTAMI17.09.06Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

V eliminacja do MŚ 2006
xls56 kb
Wyniki po protestach17.09.06Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

V eliminacja do MŚ 2006
xls92 kb
Wyniki przed protestami17.09.06Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

V eliminacja do MŚ 2006
xls92 kb
Wyniki15.09.06Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Open Polish Optimist Championship
Kamień Pomorski

V eliminacja do MŚ 2006
xls80 kb
Zawiadomienie o regatach - Giżycko14.09.06Informacje Zarządu NSKOdoc22 kb
Zawiadomienie13.09.06Puchar Jesieni - Olsztyndoc27 kb
Bryzowy drogowskaz13.09.06Regaty o Puchar Babiego Lata - Olsztynjpg834 kb
Wyniki końcowe grupa B12.09.06Puchar Prezydenta Krakowatml9 kb
Wyniki grupy A11.09.06Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc85 kb
Wyniki grupy B11.09.06Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc159 kb
Grupa A - wyniki końcowe10.09.06Puchar Prezydenta Krakowatml3 kb
Wyniki oficjalne A10.09.06Mistrzostwa MOS Iława
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
rtf71 kb
Wyniki oificjalne B10.09.06Mistrzostwa MOS Iława
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
rtf192 kb
Wyniki grupy A09.09.06Mistrzostwa MOS Iława
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
rtf70 kb
Wyniki grupy B09.09.06Mistrzostwa MOS Iława
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego
rtf208 kb
Zawiadomienie o regatach06.09.06Puchar Ziemi Sądeckiej - Znamirowicedoc35 kb
Zawiadomienie o regatach Grudziądz06.09.06VIII Regaty Żeglarskie im. T. Imbierowicza
Grudziądz
doc27 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle - Iława05.09.06Nivea Błękitne Żagle 2006rtf608 kb
Wyniki oficjalne03.09.06Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
xls121 kb
Wyniki oficjalne po 5 wyscigach01.09.06Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
xls112 kb
Wyniki bez protestów31.08.06Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
xls93 kb
Wyniki MIędzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików - Woj. Warmińsko-Mazurskie i Mazowieckie30.08.06Informacje Zarządu NSKOrtf277 kb
Zawiadomienie o regatach: Z BIS Polskim Radiem na fali25.08.06Informacje Zarządu NSKOdoc23 kb
Zawiadomienie o regatach - Tresna25.08.06Puchar Beskidów - Tresna
Interpuchar
doc1162 kb
Wyniki oficjalne chłopców21.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf460 kb
Wyniki oficjalne dziewcząt21.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf267 kb
Wyniki dziewcząt przed protestami19.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf259 kb
Wyniki chłopców po trzecim dniu przed protestami19.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf427 kb
Wyniki dziewcząt (przed protestami)18.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf227 kb
Wyniki chłopców (przed protestami)18.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf373 kb
Wyniki chłopców17.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf320 kb
Wyniki dziewcząt17.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckrtf196 kb
Zawiadomienie o regatach17.08.06Mistrzostwa grupy B
GUL Regaty Pomarańczowe
doc202 kb
Hortex Pluski Cup 612.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG86 kb
Hortex Pluski Cup 512.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG79 kb
Hortex Pluski Cup 412.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG52 kb
Hortex Pluski Cup312.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG63 kb
Hortex Pluski Cup212.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG70 kb
HORTEX Pluski Cup112.08.06Mistrzostwa NSKO do lat 11
Pluski
JPG74 kb
WYNIKI KOŃCOWE GR B08.08.06Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
rtf481 kb
WYNIKI KOŃCOWE GR A08.08.06Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
rtf169 kb
Ostateczna lista zakwalifikowanych do OOM07.08.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckxls217 kb
Zawiadomienie o regatach02.08.06XVI Memoriał St. Lewandowskiego - Chełmżadoc209 kb
Wyniki30.07.06Puchar Mazur - GiżyckoXLS70 kb
Zawiadomienie o regatach29.07.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc28 kb
WYNIKI KOŃCOWE DZIEWCZĘTA28.07.06Mistrzostwa Europypdf31 kb
WYNIKI KOŃCOWE CHŁOPCY28.07.06Mistrzostwa Europypdf43 kb
Wyniki gr B24.07.06III Memoriał S. Kasprzyckiego
Puchar Dwóch Jezior - Tresna
doc109 kb
Wyniki gr A24.07.06III Memoriał S. Kasprzyckiego
Puchar Dwóch Jezior - Tresna
doc58 kb
Wyniki grupy B20.07.06Szczecinecki Puchar Optimistazip170 kb
Wyniki grupy A20.07.06Szczecinecki Puchar Optimistajpg793 kb
Zawiadomienie o regatach20.07.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc19 kb
Zawiadomienie o regatach18.07.06Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc53 kb
Zawiadomienie o regatach18.07.06Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
doc53 kb
Zawiadomienie - III Memoriał Stanisława Kasprzyckiego18.07.06doc82 kb
Wyniki grupy A17.07.06VII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskixls21 kb
Wyniki grupy B17.07.06VII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskixls21 kb
Wyniki grupy A17.07.06III Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc68 kb
Wyniki grupy B17.07.06III Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc142 kb
Nowe zawiadomienie o regatach17.07.06Puchar Mazur - Giżyckodoc29 kb
Wyniki16.07.06Puchar Trenerów - GdyniaTML219 kb
Zawiadomienie o regatach15.07.06Puchar Mazur - Giżyckodoc30 kb
Wyniki14.07.06Puchar Trenerów - GdyniaTML182 kb
Wyniki grupy A12.07.06Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Stary Folwark
doc78 kb
Wyniki grupy B12.07.06Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Stary Folwark
doc154 kb
Klasyfikacja dziewcząt12.07.06Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Stary Folwark
doc69 kb
Zawiadomienie o regatach11.07.06Puchar Zielonej Fasoli - Sopotdoc242 kb
Zakwalifikowani do OOM grupa A11.07.06Informacje Zarządu NSKOxls55 kb
Wyniki grupy A09.07.06Puchar Burmistrza Gminy Goleniówxls21 kb
Wyniki grupy B09.07.06Puchar Burmistrza Gminy Goleniówxls23 kb
RANKINGI PUCHARU POLSKI W LATACH 2001-200506.07.06Informacje Zarządu NSKOzip1799 kb
Zawiadomienie o regatach05.07.06III Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc82 kb
Regaty drużynowe05.07.06III Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskie
Puchar Dwóch Jezior
doc139 kb
Wyniki oficjalne02.07.06Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
rtf697 kb
Wyniki nieoficjalne, przed protestami01.07.06Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
rtf652 kb
Zawiadomienie o regatach - Kamień Pomorski30.06.06VII Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskidoc44 kb
Wyniki grupy B28.06.06XXXV Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf350 kb
Zasady eliminacji do OOM28.06.06Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Puckpdf716 kb
Zawiadomienie o regatach - Sopot26.06.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc27 kb
Wyniki grupy A26.06.06Puchar Nysydoc60 kb
Wyniki grupy B26.06.06Puchar Nysydoc118 kb
Wyniki grupy A23.06.06Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyskartf125 kb
Wyniki grupy B23.06.06Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyskartf268 kb
Zawiadomienie o regatach22.06.06Puchar Burmistrza Gminy Goleniówdoc283 kb
Zawiadomienie o regatach: Kraków21.06.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc306 kb
Zawiadomienie o regatach: Wrocław21.06.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc30 kb
Wyniki końcowe18.06.06Puchar Lata - Olsztynrtf281 kb
Wyniki po pierwszym dniu i pierwszym wyścigu17.06.06Puchar Lata - Olsztynrtf282 kb
Zgłoszenie do regat16.06.06Informacje Zarządu NSKOdoc75 kb
Zawiadomienie14.06.06XXXV Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzdoc184 kb
Wyniki14.06.06Puchar Trampa - Mielnortf81 kb
Wyniki13.06.06XII Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełkupdf410 kb
Wyniki grupy B13.06.06Puchar Ziemii Złocienieckiejrtf236 kb
Wyniki grupy A13.06.06Puchar Ziemii Złocienieckiejrtf75 kb
Zawiadomienie o regatach12.06.06Puchar Lata - Olsztyndoc25 kb
Wyniki oficjalne11.06.06Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
TML175 kb
Wyniki10.06.06Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
TML169 kb
Arkusz oceny regat09.06.06Informacje Zarządu NSKOdoc56 kb
Wyniki grupy A07.06.0637 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinxls25 kb
Wyniki grupy B07.06.0637 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinxls23 kb
Zawiadomienie o regatach07.06.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc30 kb
Zawiadomienie06.06.06Puchar Prezydenta Miasta Suwałk
Stary Folwark
jpg839 kb
Zawiadomienie06.06.06Otwarte Mistrzostwa Małopolski - Krakówdoc244 kb
ARKUSZ OCENY REGAT06.06.06Informacje Zarządu NSKOdoc100 kb
Wyniki05.06.06Nivea Błękitne Żagle 2006rtf479 kb
Wyniki grupy B05.06.06Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf199 kb
Wyniki grupy B05.06.06Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
rtf515 kb
Zawiadomienie o regatach 05.06.06Puchar Księstwa Łeba doc104 kb
Zawiadomienie o regatach05.06.06Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
doc105 kb
Wyniki grupy A05.06.06XII Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówdoc55 kb
Wyniki grupy B05.06.06XII Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówdoc89 kb
Wyniki grupy B05.06.06XXXVI Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
rtf203 kb
Wyniki grupy A05.06.06XXXVI Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
rtf73 kb
ZAWIADOMIENIE O REGATACH30.05.06Puchar Trampa - Mielnodoc200 kb
WYNIKI GR A30.05.06 V Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc83 kb
WYNIKI GR B30.05.06 V Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc169 kb
Zaiwdomienie o regatach - Nivea Olsztyn29.05.06Nivea Błękitne Żagle 2006doc22 kb
Pętelka27.05.06Informacje Zarządu NSKOjpg26 kb
Zawiadomienie o regatach, część druga25.05.06Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc38 kb
Zawiadomienie o regatach, część pierwsza25.05.06Puchar Ziemii Złocienieckiejdoc856 kb
Wyniki grupy A i B24.05.06Puchar Trzech Ryb - Giżyckoxls24 kb
Zawiadomienie o regatach24.05.06Puchar Nysydoc32 kb
WZORCOWA INSTRUKCJA ŻEGLUGI (POL)24.05.06Informacje Zarządu NSKOdoc43 kb
WZORCOWA INSTRUKCJA ZEGLUGI (ENG)24.05.06Informacje Zarządu NSKOdoc40 kb
WYNIKI KOŃCOWE24.05.06Puchar Trzech Ryb - Giżyckoxls39 kb
Wyniki grupy B23.05.06Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrtf254 kb
Wyniki grupy B23.05.06Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrtf682 kb
Poprawione zawiadomienie o regatach 18.05.06XXXVI Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
doc89 kb
Zawiadomienie o regatach17.05.06Puchar Trzech Ryb - Giżyckodoc22 kb
Zawiadomienie o regatach15.05.06 V Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowcedoc105 kb
Wyniki15.05.06Puchar Starosty - Charzykowydoc86 kb
Wyniki końcowe14.05.06Puchar Pucka
II Eliminacja MŚ i ME
doc757 kb
Zawiadomienie o regatach12.05.06XXXVI Regaty Żeglarskie o Błękitną Wstęgę
Jeziora Miejskiego - Chodzież
doc88 kb
Wyniki09.05.06Puchar Zalewu Zegrzyńskiegoxls40 kb
Zawiadomienie o regatach09.05.06Puchar Starosty - Charzykowydoc26 kb
Wyniki A09.05.06Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc66 kb
Wyniki B09.05.06Puchar Kwitnących Sadów - Znamirowicedoc105 kb
Zawiadomienie o regatach09.05.06Puchar Zalewu Zegrzyńskiegodoc46 kb
Zawiadomienie o regatach03.05.06Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowydoc28 kb
Zawiadomienie o regatach03.05.06Puchar Nivea Polskadoc32 kb
Zawiadomienie o regatach03.05.06Interpuchar Zagłębia
Jezioro Pogoria 3
doc57 kb
Zawiadomienie o regatach03.05.06Złoty Puchar Mazur
Węgorzewo
doc38 kb
Puchar Zalewu Zegrzyńskiego 200630.04.06Puchar Zalewu Zegrzyńskiegodoc46 kb
Wyniki grupy B24.04.06Śląski Puchar Optimista - Rybnikdoc493 kb
Wyniki grupy A24.04.06Śląski Puchar Optimista - Rybnikdoc490 kb
Instrukcja przyklejania numerów04.04.06Treningi 2006pdf12 kb
Wyniki04.04.06Utex Ski Yachting - Rybnikdoc140 kb
Słowniczek24.03.06Treningi 2006doc33 kb
Zawiadomienie o regatach organizowanych na wiosnę w Rybniku13.03.06Utex Ski Yachting - Rybnikdoc58 kb
Plakat zawodów
podesłał: A. Ogrodnik
09.03.06Inne informacjeJPG296 kb
Wyniki slalomów podczas obozu narciarskiego AZS Poznań we Włoszech01.03.06Ciekawostkixls24 kb
ME i MŚ Ice-Opti 2006 wyniki końcowe19.02.06Ice Optihtm40 kb
MP ICE-OPTI 2006 WYNIKI KOŃCOWE30.01.06Ice Optixls20 kb
I dzien MPIO w formacie PDF29.01.06Ice Optipdf61 kb
I dzien MP IceOpti 200629.01.06Ice Optixls20 kb
Kalendarz 2006 (14.01)14.01.06Informacje Zarządu NSKOxls78 kb
Regulamin powoływania trenerów MŚ i ME01.12.05Informacje Zarządu NSKOdoc68 kb
Pierwszy projekt kalendarza 200606.11.05Informacje Zarządu NSKOxls45 kb
Pre-notice of race13.10.05Trofeo Ciudad de Palmapdf146 kb
MKS 2 WARSZAWA - REGATY ZAKOŃCZENIA SEZONU 08-09.10.2005 w Zegrzu
Wyniki
11.10.05Inne informacjepdf38 kb
Wyniki ogólne11.10.05Mistrzostwa Bazy Mrągowortf511 kb
Wyniki regat \"Leszka Pawlika Pamięci Regaty\"04.10.05Informacje Zarządu NSKOdoc157 kb
Wyniki03.10.05Puchar Gór Świętokrzyskich
Cedzyna
doc164 kb
Wyniki26.09.05VI Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
xls36 kb
Hotele w Rybniku22.09.05Puchar Rybnikadoc59 kb
Wyniki B19.09.05VII Regaty Żeglarskie o Puchar Starosty Ełckiegozip2928 kb
Wyniki B19.09.05Puchar Ziemi Sądeckiej,
Znamirowice
doc169 kb
Wyniki A19.09.05Puchar Ziemi Sądeckiej,
Znamirowice
doc46 kb
Puchar Opti 2005 Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego UKS do 11 lat18.09.05Puchar Opti - Gdyniaxls31 kb
Wyniki końcowe18.09.05Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
I eliminacja do MŚ i ME 2006
rtf665 kb
Wyniki Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego12.09.05Informacje Zarządu NSKOrtf305 kb
Wykaz hoteli11.09.05VI Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
rtf127 kb
Regaty jachtów turystycznych11.09.05VI Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
doc34 kb
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego11.09.05VI Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
doc34 kb
Zawiadomienie o regatach Optimist11.09.05VI Regaty Winogronowe Powitanie Jesieni
Kamień Pomorski
doc24 kb
Wyniki grupy B11.09.05Puchar Beskidów
Tresna
doc159 kb
Wyniki grupy A11.09.05Puchar Beskidów
Tresna
doc58 kb
Wyniki po pierwszym dniu09.09.05Puchar Beskidów
Tresna
doc158 kb
WYNIKI KOŃCOWE GR B06.09.05Puchar Prezydenta Krakowatml26 kb
WYNIKI KOŃCOWE GR A06.09.05Puchar Prezydenta Krakowatml5 kb
Wyniki grupy B06.09.05XV Memoriał St. Lewandowskiego - Chełmżartf107 kb
WYNIKI DZIEWCZĄT05.09.05Mistrzostwa NSKO do lat 11rtf127 kb
WYNIKI CHŁOPCÓW05.09.05Mistrzostwa NSKO do lat 11rtf288 kb
Wyniki oficjalne28.08.05Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe GUL
TML469 kb
Wyniki po 9 wyścigach27.08.05Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe GUL
rtf1129 kb
Wyniki nieoficjalne26.08.05Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe GUL
TML466 kb
Wyniki nieoficjalne po protestach25.08.05Mistrzostwa grupy B
Regaty Pomarańczowe GUL
TML463 kb
WYNIKI DZIEWCZĄT15.08.05Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf40 kb
WYNIKI CHŁOPCÓW15.08.05Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf62 kb
Wyniki grupy B10.08.05Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskirtf353 kb
Wyniki grupy A10.08.05Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarskirtf208 kb
Wyniki chłopców07.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf628 kb
Wyniki dziewcząt07.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf211 kb
Wyniki dziewcząt (nieoficjalne)06.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf185 kb
Wyniki chłopców (nieoficjalne)06.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf546 kb
Wyniki dziewcząt06.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf156 kb
Wyniki chłopców06.08.05Mistrzostwa NSKO do lat 13
Charzykowy
rtf466 kb
Wyniki grupy A04.08.05Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
rtf182 kb
Wyniki grupy B04.08.05Srebrny Żagiel Optimista
Kiekrz-Poznań
rtf422 kb
Wyniki we wszystkich klasach31.07.05Puchar Mazur - GiżyckoXLS66 kb
WYNIKI GRUPY A31.07.05Chojnicki Złoty Konik Morskirtf62 kb
Wyniki25.07.05Puchar Zielonej Fasolirtf129 kb
Wyniki grupy A22.07.05Szczecinecki Puchar Optimistartf115 kb
Wyniki grupy B22.07.05Szczecinecki Puchar Optimistartf205 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle Gdynia20.07.05Nivea Błękitne Żagle 2005doc715 kb
Wyniki19.07.05Puchar CMTjpg64 kb
Wyniki Opp19.07.05VI Regaty o Puchar Księcia Warcisława - Kamień Pomorskixls32 kb
Wyniki open19.07.05Puchar Prezydenta Miasta Suwałkzip280 kb
MIĘDZYBRODZIE WYNIKI GR B18.07.05II Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskiedoc95 kb
MIĘDZYBRODZIE WYNIKI GR A18.07.05II Regaty Żar - Międzybrodzie Bialskiedoc42 kb
WYNIKI Z GOLENIOWA18.07.05Puchar Burmistrza Gminy Goleniówxls36 kb
Wyniki oficjalne dziewcząt w klasyfikacji OPEN16.07.05MISTRZOSTWA EUROPY
Gdynia
tml503 kb
Wyniki oficjalne dziewcząt16.07.05MISTRZOSTWA EUROPY
Gdynia
tml462 kb
Wyniki oficjalne chłopców w klasyfikacji OPEN16.07.05MISTRZOSTWA EUROPY
Gdynia
tml744 kb
Wyniki oficjalne chłopców16.07.05MISTRZOSTWA EUROPY
Gdynia
tml641 kb
Wyniki 05.07.05Mistrzostwa Śląska grupy Bdoc146 kb
Wynki A03.07.05XXXIV Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf172 kb
Wyniki B03.07.05XXXIV Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzrtf325 kb
Wyniki03.07.05XXXIV Regaty o Puchar Leonida Teligi - Myślibórzexe49 kb
Wyniki grupy B28.06.05Puchar Akademii Morskiej - GdyniaTML183 kb
Wyniki grupy A28.06.05Puchar Akademii Morskiej - GdyniaTML133 kb
Puchar Akademii Morskiej27.06.05Puchar Akademii Morskiej - GdyniaTML133 kb
Wyniki grupy B (przed protestami)26.06.05Puchar Akademii Morskiej - GdyniaTML248 kb
Wyniki grupy B26.06.05Puchar Akademii Morskiej - GdyniaTML180 kb
Wyniki22.06.05Puchar Dni Sławyrtf86 kb
Wyniki20.06.05Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w klasie Optimist i Cadet - Zegrzexls21 kb
Wyniki20.06.05XI Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Ełkujpg202 kb
Wyniki: strona 519.06.05Puchar Lata - Olsztynjpg160 kb
Wyniki: strony 3-419.06.05Puchar Lata - Olsztynzip353 kb
Wyniki, strony 1-319.06.05Puchar Lata - Olsztynzip360 kb
Wyniki 16.06.05Długodystansowe Mistrzostwa NSKO - Węgorzewozip244 kb
Wyniki15.06.05Puchar Tramp - Mielnodoc57 kb
Wyniki A13.06.05Puchar Ziemi Złocienieckiejrtf85 kb
Wyniki B13.06.05Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc165 kb
Wyniki 13.06.05Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
doc485 kb
WYNIKI PO 8w. (PRZED PROTESTAMI)11.06.05Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
TML235 kb
Łeba 1dzień po 4wyścigach przed protestami10.06.05Puchar Słowiński - Łeba
IV eliminacja MŚ i ME
TML233 kb
Wyniki A06.06.05Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyskaxls16 kb
Wyniki B06.06.05Puchar Bydgoskiej Łuczniczki - Pieczyskaxls20 kb
Wyniki A06.06.05XI Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówdoc38 kb
Wyniki B06.06.05XI Międzynarodowe Regaty Ekologiczne - Krakówdoc98 kb
Wyniki grupy B: str. 505.06.05Złoty Puchar Mazurjpg179 kb
Wyniki grupy B: str. 3-405.06.05Złoty Puchar Mazurzip346 kb
Wyniki grupy B: str. 1-205.06.05Złoty Puchar Mazurzip342 kb
Wyniki grupy A05.06.05Złoty Puchar Mazurjpg344 kb
Statut NSKO01.06.05Informacje Zarządu NSKOdoc60 kb
Wyniki końcowe31.05.0536 Regaty o Puchar Dnia Dziecka - Szczecinxls32 kb
Wyniki29.05.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
zip49 kb
Wyniki po 2 dniu29.05.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
TML293 kb
Wyniki po drugim dniu YKP Gdynia29.05.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
zip52 kb
Wyniki grupy A27.05.05Puchar Starosty - Charzykowydoc69 kb
Wyniki po pierwszym dniu27.05.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
zip16 kb
Wyniki Optimist25.05.05Puchar Starosty - Charzykowydoc88 kb
Wyniki Optimist25.05.05Puchar Trzech Ryb - Giżyckoxls48 kb
Wyniki Opp25.05.05Puchar Wolsztynadoc23 kb
Wyniki Nivea Błękitne Żagle25.05.05Puchar Wolsztynadoc25 kb
Wyniki grupy A (24.05)24.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyzip12 kb
Wyniki grupy B (24.05)24.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyzip22 kb
Plan mariny Gdynia i rozstawienia sprzętu23.05.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
jpg115 kb
Wyniki grupy B: strona 4-622.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyzip387 kb
Wyniki grupy B: strona 1-322.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyzip448 kb
Wyniki grupy A22.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrtf302 kb
Wyniki grupy B (rar)21.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrar13 kb
Wyniki A (rar)21.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrar175 kb
Wyniki grupy A20.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrar6 kb
Wyniki grupy B20.05.05Memoriał Ottona Weilanda - Charzykowyrar11 kb
Wzniki grupz A16.05.05Dzień Dziecka pod żaglami
IV Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowce
doc72 kb
Wyniki grupy B16.05.05Dzień Dziecka pod żaglami
IV Regaty o Puchar Jana Petryli - Kluszkowce
doc226 kb
Wyniki końcowe15.05.05Wiosenne Mistrzostwa MOS Iława
700 lat Iławy
htm45 kb
Wyniki14.05.05Wiosenne Mistrzostwa MOS Iława
700 lat Iławy
htm45 kb
Wyniki09.05.05Interpuchar Zagłębia 2005doc121 kb
Wyniki grupy B09.05.05Puchar Zalewu Zegrzyńskiego - ZegrzeTML77 kb
Wyniki grupy A09.05.05Puchar Zalewu Zegrzyńskiego - ZegrzeTML26 kb
Sportowe Wakacje06.05.05Informacje Zarządu NSKOdoc32 kb
Przydział pontonów06.05.05Informacje Zarządu NSKOdoc38 kb
4. REGULAMIN XI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY ŻEGLARSTWO MAZOWSZE - ZEGRZE 200504.05.05Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżydoc108 kb
Kalendarz 200528.04.05Informacje Zarządu NSKOxls75 kb
Zawiadomienie o regatach (Notice of race)26.04.05Puchar YKP Gdynia
YKP Cup
III eliminacja MŚ i ME
pdf66 kb
yniki grupy B17.04.05Śląski Puchar Optimista - Rybnikdoc255 kb
Wyniki grupy A17.04.05Śląski Puchar Optimista - Rybnikdoc243 kb
Plakat Nivea Błękitne Żagle11.04.05Puchar Wolsztynadoc353 kb
Nivea Błękitne Żagle11.04.05Puchar Wolsztynadoc50 kb
Zawiadomienie o regatach11.04.05Puchar Wolsztynadoc52 kb
COPPA dei MINICAMPIONI - notice of race11.04.05Informacje Zarządu NSKOpdf287 kb
Wyniki 3.0403.04.05Utex Ski Yachting - Rybnikrtf158 kb
Wyniki po pierwszym dniu01.04.05Utex Ski Yachting - Rybnikrtf126 kb
MISTRZOSTWA EUROPY ICE-OPTI 200506.03.05MISTRZOSTWA EUROPY ICE-OPTIxls30 kb
Cennik hoteli w Rybniku18.02.05Utex Ski Yachting - Rybnikdoc32 kb
Zawiadomienie o regatach wiosennych w Rybniku18.02.05Informacje Zarządu NSKOdoc38 kb
Regulamin 200513.02.05Informacje Zarządu NSKOdoc173 kb
Zmiany w przepisach - część dla zespołów protestowych26.01.05Informacje Zarządu NSKOpdf84 kb
Zmiany w przepisach - część dla zawodników26.01.05Informacje Zarządu NSKOpdf82 kb
Wygrany-przegrany w regatach drużynowych02.12.04Informacje Zarządu NSKOzip10 kb
Słowniczek02.12.04Informacje Zarządu NSKOzip460 kb
Oferta firmy Fun Wind24.11.04Reklamaxls77 kb
Wyniki rund 1-303.11.04Drużynowy Puchar Europy
Berlin, Niemcy
pdf43 kb
Wyniki końcowe03.11.04Drużynowy Puchar Europy
Berlin, Niemcy
pdf39 kb
Wyniki19.10.04Puchar Rybnikadoc223 kb
Zawiadomienie o regatach04.10.04Mistrzostwa Bazy Mrągowo
doc38 kb
Wyniki grupy A03.10.04Jesienne Mistrzostwa MOS Iławatxt1 kb
Wyniki grupy B03.10.04Jesienne Mistrzostwa MOS Iławatxt3 kb
Wyniki28.09.04VI Regaty Żeglarskie im. Tadeusza Imbierowicza, Grudziądzdoc151 kb
Adresy hoteli24.09.04Puchar Rybnikadoc42 kb
Wyniki grupy A21.09.04Puchar Ziemii Sądeckiej, Nowy Sączdoc34 kb
Wyniki grupy B21.09.04Puchar Ziemii Sądeckiej, Nowy Sączdoc105 kb
Wyniki Mistrzostw NSKO 200420.09.04Mistrzostwa NSKO
I Eliminacja MŚ i ME 2005,
Kamień Pomorski
TML320 kb
Wyniki Pucharu Żagli13.09.04Puchar Żaglixls80 kb
Wyniki grupy A13.09.04Puchar Beskidów, Tresnadoc77 kb
Wyniki grupy B13.09.04Puchar Beskidów, Tresnadoc140 kb
Zawiadomienie o regatach09.09.04Drużynowe Mistrzostwa Polski, Mrągowozip225 kb
Zawiadomienie o regatach09.09.04Puchar Jesieni, Olsztyndoc23 kb
Wyniki09.09.04Mistrzostwa Warszawy, Zegrzexls55 kb
Zawiadomienie o regatach03.09.04VI Regaty Żeglarskie im. Tadeusza Imbierowicza, Grudziądzdoc26 kb
Zawiadomienie O regatach \"III PUCHAR OPTI\"01.09.04Puchar Opti, Gdyniadoc295 kb
Mędzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików01.09.04Puchar Żaglidoc34 kb
Zawiadomienie o regatach01.09.04Puchar Żaglidoc34 kb
Oficjalne wyniki końcowe29.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, Iławazip19 kb
Wyniki po 8 wyścigach (oficjalne)28.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, Iławazip19 kb
Nieoficjalne wyniki po 8 wyścigach28.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, Iławazip19 kb
Wyniki nieoficjalne po pięciu wyścigach27.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, Iławazip17 kb
Nieoficjalne wyniki po pierwszym dniu26.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, IławaTML500 kb
Wyniki dziewcząt24.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf197 kb
Wyniki chłopców24.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf383 kb
DZIEŃ III - DZIEWCZĘTA22.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf221 kb
DZIEŃ III - CHŁOPCY22.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf430 kb
DZIEŃ II - DZIEWCZĘTA20.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf178 kb
DZIEŃ II - CHŁOPCY20.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf336 kb
Wyniki chlopców po I dniu - (Marek Karbowski mi mówił, że cała Polska czeka)19.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf272 kb
Wyniki dziewcząt po I dniu - (Marek Karbowski mi mówił, że cała Polska czeka)19.08.04Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf144 kb
Wyniki dziewcząt15.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 11, Charzykowyrtf176 kb
Wyniki chłopców15.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 11, Charzykowyrtf349 kb
Zawiadomienie i program regat11.08.04Mistrzostwa NSKO do lat 13, Iławadoc31 kb
Długodystansowe Mistrzostwa NSKO06.08.04Długodystansowe Mistrzostwa Polski, Gdyniartf148 kb
Wynki grupy B04.08.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
rtf214 kb
Wyniki grupy A04.08.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
rtf184 kb
Wyniki UKS04.08.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
htm381 kb
Błekitna Wstęga Zatoki Gdańskiej04.08.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
htm295 kb
Wyniki grupy B02.08.04Puchar Dni Sławyxls24 kb
Wyniki grupy A02.08.04Puchar Dni Sławyxls18 kb
Wyniki grupy B31.07.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
rtf194 kb
Wyniki grupy A31.07.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
rtf159 kb
Program regat28.07.04 NIVEA Błękitne Żagle
NIVEA Blue Sails Regatta, Gdynia
doc35 kb
Program regat28.07.04Dni Sławydoc208 kb
Sława28.07.04Dni Sławydoc163 kb
Zawiadomienie o regatach28.07.04Dni Sławydoc184 kb
EKWADORSKIE WYLICZANKI WC 200428.07.04MISTRZOSTWA śWIATA, EKWADORxls82 kb
Zawiadomienie o regatach27.07.04Puchar Mazur, Wilkasy k/Giżyckadoc27 kb
Lista uprawnionych do startu w OOM 200426.07.04Informacje Zarządu NSKOzip58 kb
Wyniki po 5 dniu24.07.04MISTRZOSTWA śWIATA, EKWADORzip77 kb
Wyniki po 4 dniach23.07.04MISTRZOSTWA śWIATA, EKWADORhtm156 kb
Wyniki regat drużynowych23.07.04MISTRZOSTWA śWIATA, EKWADORpdf14 kb
Wyniki grupy B22.07.04XIX Regaty o Puchar Miasta Gdynirar21 kb
Wyniki grupy A21.07.04XIX Regaty o Puchar Miasta Gdynirtf338 kb
Wyniki po pierwszym dniu18.07.04MISTRZOSTWA śWIATA, EKWADORhtm42 kb
Wyniki gr A i B i UKS15.07.04Puchar Burmistrza Gminy Goleniów, Lubczynaxls25 kb
Zawiadomienie o regatach09.07.04Międzynarodowy Chojnicki Tydzień Żeglarstwa, Charzykowydoc225 kb
Wyniki grupy A28.06.04Puchar Nysydoc65 kb
Wyniki grupy B28.06.04Puchar Nysydoc93 kb
Wyniki grupy A23.06.04Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc67 kb
Wyniki grupy B23.06.04Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc229 kb
Puchar ziemii Złocienieckiej gr B22.06.04Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc229 kb
Puchar Ziemii Złocienieckiej gr A22.06.04Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc67 kb
Wyniki20.06.04Puchar Dowódcy Marynarki Wojennejrtf209 kb
Zawiadomienie o regatach17.06.04Puchar Trenerów YKP Gdynia, Gdyniadoc31 kb
Wyniki grupy B15.06.04Puchar Trampartf103 kb
Wyniki UKS15.06.04Puchar Trampartf66 kb
Zawiadomienie o regatach14.06.04Puchar Lata, Olsztyndoc24 kb
4 Eliminacje do MŚ i ME ŁEBA 200414.06.04Puchar Słowiński
IV Eliminacja MŚ i ME, Łeba
rtf451 kb
Wyniki08.06.04Regaty o Puchar Bydgoskiej Łuczniczkidoc28 kb
Grupa B - wyniki08.06.04Puchar Trzech Ryb, Giżyckoxls44 kb
Grupa A - wyniki08.06.04Puchar Trzech Ryb, Giżyckoxls31 kb
Wyniki B08.06.04X Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc53 kb
Wyniki B08.06.04X Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc115 kb
Wyniki grupy A06.06.04Złoty Puchar Mazur, WęgorzewoDRU3 kb
Wyniki grupy B06.06.04Złoty Puchar Mazur, WęgorzewoDRU19 kb
Wyniki02.06.04Puchar Szwajcarii Chodzieskiej - TOYOTAdoc106 kb
Wyniki-zdjęcia30.05.04Puchar YKP Gdynia
III liminacja MŚ i ME
zip302 kb
Wyniki końcowe Gr B27.05.04Dzień Dziecka pod Żaglami
III Regaty o Puchar Jana Petryli, Kluszkowce
doc145 kb
Dzień Dziecka pod Żaglami III Regaty o Puchar Jana Petryli, Kluszkowce gr A27.05.04Dzień Dziecka pod Żaglami
III Regaty o Puchar Jana Petryli, Kluszkowce
doc62 kb
zawiadomienie o regatach26.05.04Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc38 kb
Wyniki grupy A25.05.04Puchar Zalewu Zegrzyńskiegoxls60 kb
Wyniki grupy B25.05.04Puchar Zalewu Zegrzyńskiegoxls79 kb
Wyniki open24.05.04Dzień Dziecka pod Żaglami
III Regaty o Puchar Jana Petryli, Kluszkowce
doc199 kb
Zawiadomienie i program regat20.05.04REGATY O PUCHAR
BURMISTRZA MIASTA CZERSK - INTEGRACYJNE
doc56 kb
Zawiadomienie o regatach19.05.04Puchar Trzech Ryb, Giżyckodoc25 kb
Zawiadomienie o regatach19.05.04Puchar Trampadoc210 kb
Wyniki końcowe16.05.04Wiosenne Mistrzostwa MOS IławaDRU3 kb
Wyniki po trzech wyścigach15.05.04Wiosenne Mistrzostwa MOS Iławatxt2 kb
Zawiadomienie o regatach14.05.04X Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc351 kb
Program regat14.05.04X Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc291 kb
Wuniki13.05.04Puchar WolsztynaJPG184 kb
Zawiadomienie o regatach12.05.04Puchar Zalewu Zegrzyńskiegodoc37 kb
Wyniki grupy A11.05.04Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowyzip367 kb
Wyniki: strony 4-610.05.04Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowyzip411 kb
Wyniki grupy B: strony 1-310.05.04Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowyzip382 kb
Wyniki końcowe02.05.04Puchar Arki, Gdyniartf251 kb
Wyniki po 3 wyścigach01.05.04Puchar Arki, Gdyniartf239 kb
Zawiadomienie o regatach27.04.04Złoty Puchar Mazur, Węgorzewodoc36 kb
Ceny żagli Olimpic26.04.04Reklamadoc62 kb
Zawiadomienie o regatach26.04.04Regaty o Puchar Bydgoskiej Łuczniczkidoc41 kb
Kalendarz 200425.04.04Informacje Zarządu NSKOxls63 kb
FORMULARZ PROTESTOWY24.04.04pdf95 kb
Puchar Polski Dziewcząt 2003 gr A i gr B22.04.04ZIP74 kb
Zawiadomienie o reghatach21.04.04Puchar Wolsztynadoc53 kb
Wyniki Zoom20.04.04Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc323 kb
Wyniki grupy B20.04.04Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc467 kb
Wyniki grupy A20.04.04Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc459 kb
Oferta LaserPol09.04.04Reklamadoc162 kb
Utex-Ski-Yachting, Rybnik: wyniki15.03.04Utex-Ski-Yachting, Rybnikdoc353 kb
Kalendarz 2004, wersja 14.03.200414.03.04Informacje Zarządu NSKOxls40 kb
MP ICE-OPTI 200401.02.04Mistrzostwa Polski Ice Optizip35 kb
WYNIKI KOŃCOWE 200008.12.03zip127 kb
WYNIKI KOŃCOWE 2001 200207.12.03zip485 kb
WYNIKI KOŃCOWE 1997 1998 199907.12.03zip294 kb
Tematyka konferencji02.12.03Konferencja UKSdoc76 kb
Wyniki Drużynowego Pucharu Europy04.11.0316 th Eurpean Optimist Team Cup 2003pdf16 kb
Wyniki Opp24.10.03Puchar Rybnika - "Interpuchar"zip488 kb
Wyniki Finału A18.10.03Mistrzostwa Bazy Mrągowozip371 kb
Wyniki Finału B18.10.03Mistrzostwa Bazy Mrągowozip243 kb
Wyniki A14.10.03XVIII Regaty o Puchar Miasta Gdynizip250 kb
Wyniki B14.10.03XVIII Regaty o Puchar Miasta Gdynizip488 kb
Wyniki Opp06.10.03XII INTERNATIONAL YACHTING
REGATTA "RUDENS VEJAS" KAUNAS,
LITHUANIA
tml17 kb
Zawiadomienie o regatach01.10.03Puchar Rybnika - "Interpuchar"doc24 kb
Wyniki regat29.09.03II Leszka Pawlika pamięci regaty, Nieporętxls38 kb
Przepisy dotyczące nowego steru29.09.03Informacje Zarządu NSKOdoc99 kb
Zawiadomienie28.09.03 Meczowe Mistrzostwa Polski, Wałczdoc24 kb
Wyniki \"Puchar Opti\" UKS23.09.03Puchar Opti, Gdyniartf312 kb
Wyniki gr B \"Puchar Opti 2003\"23.09.03Puchar Opti, Gdyniartf115 kb
Wyniki grupy B23.09.03Puchar Beskidów, Zarzeczedoc93 kb
Klasyfikacja końcowa21.09.03Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Kamień Pomorski
xls52 kb
Wyniki po 7 wyścigach20.09.03Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Kamień Pomorski
xls49 kb
Wyniki po 4 wyścigach )po protestach)20.09.03Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Kamień Pomorski
xls45 kb
Wyniki po I-szym dniu (nieoficjalne)19.09.03Międzynarodowe Mistrzostwa NSKO
Kamień Pomorski
xls50 kb
Wyniki UKS17.09.03Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorskiegoxls20 kb
Wyniki Opp 17.09.03Mistrzostwa Okręgu zachodniopomorskiegoxls40 kb
Regaty rodzinne14.09.03Mistrzostwa Bazy Mrągowodoc19 kb
Zawiadomienie o regatach14.09.03Mistrzostwa Bazy Mrągowodoc23 kb
Mrągowo: baza noclegowa14.09.03Mistrzostwa Bazy Mrągowodoc21 kb
Wyniki regat (grupa B)08.09.03Puchar Ziemii Sądeckiejdoc109 kb
Zawiadomienie: Puchar Prezydenta Krakowa08.09.03Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc119 kb
Zawiadomienie: Nivea Błękitne Żagle08.09.03Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc146 kb
Program regat08.09.03Ogólnopolskie Regaty o Puchar Prezydenta Krakowadoc103 kb
Zawiadomienie o regatach08.09.03II Leszka Pawlika pamięci regaty, Nieporętdoc208 kb
Oficjalne wyniki końcowe07.09.03IX Jesienny Puchar Optimista, Drzewoszewoxls46 kb
Zawiadomienie o regatach05.09.03Drużynowe Mistrzostwa Polski, Charzykowydoc97 kb
Zawiadomienie o regatach \"Puchar Opti\"04.09.03doc296 kb
Wyniki grupy B01.09.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
doc71 kb
Wyniki UKS01.09.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
rtf188 kb
Wyniki grupy A01.09.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
rtf241 kb
Wyniki nieoficjalne po dwóch dniach30.08.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
doc54 kb
Wyniki Grupy B po pierwszym dniu29.08.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
doc49 kb
Wyniki28.08.03Długodystansowe Mistrzostwa Polski, Iławatml14 kb
Zawiadomienie o regatach28.08.03IX Jesienny Puchar Optimista, Drzewoszewodoc27 kb
TYMCZASOWA KALSYFIKACJA DRUŻYNOWA NA PODSTAWIE RANKINGU Z 20.08.2003 r. 24.08.03Informacje Zarządu NSKOxls38 kb
Oficjalne wyniki końcowe18.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckzip21 kb
Wyniki dziewcząt po trzech dniach16.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf182 kb
Wyniki chłopców po trzech dniach16.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf355 kb
Wyniki dziewcząt po dwóch dniach15.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf158 kb
Wyniki chłopców po dwóch dniach15.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf306 kb
Wyniki - dziewczęta14.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf134 kb
Wyniki - chłopcy14.08.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckrtf256 kb
Baza noclegowa w Siemianach13.08.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
doc33 kb
Zawiadomienie o regatach13.08.03XIX Regaty Pomarańczowe
Mistrzostwa Grupy B, Siemiany k/Iławy
doc29 kb
Zawiadomienie o regatach13.08.03Długodystansowe Mistrzostwa Polski, Iławadoc25 kb
Wyniki13.08.03XXVI Srebrny Żagiel Optimista, Kiekrzzip6 kb
Zawiadomienie o regatach05.08.03Magic Marine Cup, Charzykowydoc43 kb
Wyniki regat04.08.03Puchar Mazur, Wilkasy k/Giżyckaxls40 kb
Lista zakwalifikowanych do OOM25.07.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckdoc289 kb
Wyniki B23.06.03Puchar Nysy, Głębinówrtf159 kb
Wyniki A23.06.03Puchar Nysy, Głębinówrtf89 kb
Wyniki23.06.03VI Centralne Regaty, Brodnicazip465 kb
Wyniki końcowe22.06.03Puchar Lata, Olsztyndoc11 kb
Wyniki21.06.03IX Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Miasta Ełkzip176 kb
Wyniki po dwóch dniach21.06.03Puchar Lata, Olsztyndoc16 kb
Ranking na dzień 10.0611.06.03Informacje Zarządu NSKOzip30 kb
Wyniki09.06.03Puchar Trzech Ryb, Giżyckoxls55 kb
Wyniki eliminacji MŚ i ME09.06.03Informacje Zarządu NSKOxls73 kb
Wyniki końcowe08.06.03IV Eliminacja MŚ i ME, Łebazip17 kb
Ranking i wyniki eliminacji: na dzień 7.06.200307.06.03IV Eliminacja MŚ i ME, Łebazip87 kb
Wyniki po drugim dniu07.06.03IV Eliminacja MŚ i ME, Łebazip16 kb
Wyniki po pierwszym dniu07.06.03IV Eliminacja MŚ i ME, Łebazip14 kb
Ranking Ice Opti05.06.03Ice Optizip8 kb
Wyniki03.06.03Puchar Dnia Dziecka, Szczecinxls46 kb
Zawiadomienie o regatach03.06.03Puchar Lata, Olsztyndoc24 kb
Wyniki02.06.03Złoty Puchar Mazur, Węgorzewozip11 kb
Wyniki UKS26.05.03Puchar Ziemi Złocienieckiejxls19 kb
Wyniki B26.05.03Puchar Ziemi Złocienieckiejxls27 kb
Wyniki A26.05.03Puchar Ziemi Złocienieckiejxls22 kb
Zawiadomienie o regatach26.05.03Puchar Starosty Mrągowskiego, Tałtydoc30 kb
Wyniki26.05.03Regaty o Puchar Zalewu Zegrzyńskiegozip10 kb
Zawiadomienie o regatach22.05.03Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc126 kb
Program regat22.05.03Międzynarodowe Regaty Ekologiczne, Krakówdoc70 kb
Oficjalne wyniki końcowe20.05.03Puchar YKP
III Eliminacja MŚ i ME, Gdynia
zip16 kb
Wnioski na Zarząd Prezydium Kapitanatu Sportowego PZŻ18.05.03Informacje Zarządu NSKOdoc44 kb
Zawiadomienie o regatach16.05.03Regaty o Puchar Jana Petryli, Kluszkowcezip481 kb
Wyniki16.05.03Puchar YKP
III Eliminacja MŚ i ME, Gdynia
zip13 kb
Wyniki B - Word14.05.03Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowydoc120 kb
Wyniki A Word14.05.03Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowydoc50 kb
Wyniki - Wolsztyn12.05.03Puchar Wolsztynajpg49 kb
Wyniki grupy B12.05.03Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowyzip419 kb
Wyniki grupy A11.05.03Memoriał Ottona Weilanda, Charzykowyzip140 kb
Zawiadomienie o regatach08.05.03Puchar Ziemi Złocienieckiejdoc39 kb
Puchar Pucka: II Eliminacja MŚ i ME04.05.03II Eliminacja MŚ i ME, Puckdoc322 kb
Puchar Pucka - po dwóch dniach03.05.03II Eliminacja MŚ i ME, Puckdoc279 kb
Regulamin eliminacji OOM, Puck 200303.05.03Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puckdoc283 kb
Puchar Pucka - dzień pierwszy02.05.03II Eliminacja MŚ i ME, Puckdoc161 kb
Interpretacja przepisu 4202.05.03Informacje Zarządu NSKOdoc135 kb
Wyniki grupy B30.04.03Puchar Arki, Gdyniazip45 kb
Wyniki grupy A30.04.03Puchar Arki, Gdyniazip52 kb
Zawiadomienie o regatach: Puchar Zalewu Zegrzyńskiego25.04.03Regaty o Puchar Zalewu Zegrzyńskiegodoc88 kb
Lista uprawnionych do startu w grupie A w 2003 roku23.04.03Informacje Zarządu NSKOxls52 kb
Zawiadomienie o regatach: Złoty Puchar Mazur23.04.03Złoty Puchar Mazur, Węgorzewodoc43 kb
Zawiadomienie o regatach: Puchar Wolsztyna19.04.03Puchar WolsztynaDOC81 kb
Wyniki końcowe gr. B13.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc240 kb
Wyniki końcowe gr. A13.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc282 kb
Wyniki grupy B po drugim dniu12.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc229 kb
Wyniki grupy A po drugim dniu12.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc265 kb
Wyniki B po pierwszym dniu11.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc223 kb
Wyniki A po pierwszym dniu11.04.03Śląski Puchar Optimista, Rybnikdoc257 kb
Program kursu sędziowskiego02.04.03Informacje Zarządu NSKOdoc31 kb
Lista mierniczych klasy Optimist20.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc24 kb
Oferta: łodzie10.03.03Informacje Zarządu NSKOxls17 kb
Oferta: akcesoria10.03.03Informacje Zarządu NSKOxls34 kb
Oferta przedstawiciela Lasera w Polsce10.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc115 kb
Kalendarz regat i obozów Bazy Mrągowo10.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc49 kb
Wakacyjna oferta Bazy Mrągowo10.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc63 kb
Oferta żagli firmy WindSails10.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc38 kb
Kalendarz Opp 2003 (3.03)09.03.03Kalendarzedoc170 kb
Ankieta trenera05.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc83 kb
Kalendarz UKS 2003 (3.03)03.03.03Kalendarzedoc149 kb
Kalendarz 407 jpg03.03.03Kalendarzejpg281 kb
Cennik Olimpic03.03.03Informacje Zarządu NSKOdoc0 kb
Modele żagli Toni Tio27.02.03Informacje Zarządu NSKOPDF54 kb
Ceny żagli Toni Tio27.02.03Informacje Zarządu NSKOPDF35 kb
Rezultaty osiągnięte na żaglach Toni Tio27.02.03Informacje Zarządu NSKOPDF71 kb
ME IceOpti 2003 Rattvik jez. Siljan Szwecja26.02.03Mistrzostwa Europy Ice Opti, Szwecjaavi449 kb
21st INTERNATIONAL MEETING OPTIMIST CLASS, GARDA20.02.0321st International Meeting Optimist, Gardadoc38 kb
Zawiadomienia o regatach w Rybniku 200320.02.03Utex-Ski-Yachting, Rybnikdoc41 kb
Wyniki końcowe Ice-Opti Lodowy Puchar Giżycka 25-26.01.200326.01.03zip34 kb
zawiadomienie o regatach: Puchar Warszay Ice-Opti10.01.03Ice Optidoc32 kb
ME: zawiadomienie i zgłoszenie09.01.03Informacje Zarządu NSKOdoc71 kb
Przepisy klasowe Optimista 200330.12.02Informacje Zarządu NSKOdoc235 kb
Instrukcja żeglugi MŚ29.12.02Mistrzostwa Światazip15 kb
Zgłoszenie do MŚ29.12.02Mistrzostwa Światazip13 kb
Zoom19.12.02Kalendarzedoc39 kb
Aloha19.12.02Kalendarzedoc19 kb
Laser 4.719.12.02Kalendarzedoc34 kb
Kalendarz Splash18.12.02Kalendarzexls19 kb
Ice Opti - wyniki18.12.02Ice Optixls20 kb
Adresy UKS12.12.02doc198 kb
Kalendarz 2003 na dzień 8.12.200208.12.02doc159 kb
Program konferencji UKS 6-7.12.2002 (zmiana)04.12.02doc34 kb
Interpuchar28.10.02Puchar Rybnikadoc23 kb
Puchar Rybnika28.10.02Puchar Rybnikadoc295 kb
Stanowisko NSKO w sprawie młodzieżowych klas żeglarskich22.10.02doc34 kb
Wyniki Mistrzostw Bazy Mrągowo: str.314.10.02Mistrzostwa Bazy Mrągowogif58 kb
Wyniki Mistrzostw Bazy Mrągowo: str.214.10.02Mistrzostwa Bazy Mrągowogif56 kb
Wyniki Mistrzostw Bazy Mrągowo: str.114.10.02Mistrzostwa Bazy Mrągowogif55 kb
Lista startowa29.09.02Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc25 kb
Wyniki Meczowych Mistrzostw NSKO27.09.02Meczowe Mistrzostwa NSKOdoc23 kb
Wyniki Mistrzostw NSKO str 423.09.02Międzynarodowe Mistrzostwa NSKOjpg221 kb
Wyniki Mistrzostw NSKO str 323.09.02Międzynarodowe Mistrzostwa NSKOjpg236 kb
Wyniki Mistrzostw NSKO str 223.09.02Międzynarodowe Mistrzostwa NSKOjpg198 kb
Wyniki Mistrzostw NSKO str 123.09.02Międzynarodowe Mistrzostwa NSKOjpg179 kb
Sędziowie PZŻ18.09.02doc325 kb
Wyniki Mistrzostw Okręgu Pomorskiego15.09.02Mistrzostwa Okręgu Pomorskiegohtm97 kb
Wyniki Jesiennego Pucharu Opp11.09.02VIII Jesienny Puchar Optimista, Drzewoszewoxls48 kb
Zawiadomienie o Drużynowych Mistrzostwach NSKO11.09.02Drużynowe Mistrzostwa NSKOdoc27 kb
Wyniki UKS02.09.02Mistrzostwa NSKO grupy Bdoc21 kb
Wyniki grupy A02.09.02Mistrzostwa NSKO grupy Bdoc16 kb
Wyniki Mistrzostw Grupy B02.09.02Mistrzostwa NSKO grupy Bdoc42 kb
Nivea Iława, wyścigi krótkie02.09.02Nivea-Błękitne Żagle, Iławadoc49 kb
Wyniki regat NIVEA Błękitne Żagle-Iława, wyścig długi02.09.02Nivea-Błękitne Żagle, Iławadoc27 kb
Wyniki OOM chłopcy25.08.02Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf412 kb
OOM wyniki dziewcząt25.08.02Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyrtf248 kb
Punktacja klubów i województw25.08.02Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżyxls28 kb
Wyniki Pucharu Mazur06.08.02Puchar Mazurxls61 kb
Wyniki Pucharu Miasta Gdyni30.07.02Puchar Miasta Gdynirtf384 kb
Wyniki regat Nivea Błękitne Żagle, Gdynia30.07.02Nivea-Błękitne Żagle, Gdyniartf0 kb

Wkrótce nowa strona!
REGATY
 
Zgłoszenia online juz trwaja...
Bez wiatru, bez wyścigów
Zawiadomienie o regatach: Zegrze, el. OOM
Zawiadomienie o regatach: Zegrze
 
...starsze  

Dodaj newsa

WAŻNE
 
MARKET
REGULAMIN 2011
Przepisy klasowe
Wyniki i pliki
 
RANKMAN
 
468 SKLADEK 19 MAJ 2011r.
PUCHAR POLSKI GR B 16 MAJ 2011 WEILAND
PUCHAR POLSKI GR A 8 MAJ 2011r. - PUCK 1E.MSiME
PO II ELIMINACJI DO MS i ME 2011
 
POLECAMY





Kontakt Uwagi Administarcja
Futuro